Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motorra mbi 50cc në shitje - Motorra të markave më të njohura në MerrJep

Adly , 799
Aprillia , 5
Aeon , 350
Aixam , 176
BMX , 7
Aprilia , 1903
Peugeot , 1
Arctic Cat , 90
Baotian , 200
Universal , 1
Yamaha , 1
Barossa , 117
Bashan , 69
Beeline , 35
TREK , 1
Benelli , 69
Piaggio , 1
Beta , 86
Scott , 2
Bimota , 123
Blata , 4
BMW , 485
Bombardier , 18
Boom , 11
BRP , 11
BSA , 6
Buell , 7
Cagiva , 121
Can Am , 56
Cectek , 12
CFMOTO , 92
CPI , 123
Daelim , 176
Derbi , 84
Dinli , 5
DKW , 8
Ducati , 167
e-max , 11
emco , 4
E-Ton , 8
Explorer , 56
Gasgas , 53
Generic , 30
Gilera , 460
GOES , 5
Gorilla , 18
Honda , 1
Hercules , 2
Honda , 3655
Husaberg , 35
Husqvarna , 142
Hyosung , 107
Indian , 11
Italjet , 85
Jawa , 44
Jinling , 71
Kawasaki , 1597
Keeway , 137
Kimi , 16
Kingway , 17
Knievel , 7
KTM , 1153
Kymco , 698
Laverda , 67
Lifan , 157
Linhai , 67
LML , 2
Luxxon , 8
Maico , 13
Malaguti , 301
MBK , 123
Megelli , 13
Motobi , 55
Moto Guzzi , 31
Motowell , 152
MV Agusta , 12
Mz , 75
Norton , 4
NSU , 13
Online , 131
Pegasus , 28
Peugeot , 1193
PGO , 64
Piaggio , 2226
Polaris , 96
Puch , 80
Quadro , 38
Rewaco , 8
Rieju , 2
Nissan , 1
Rivero , 36
Sachs , 18
Sherco , 6
Shineray , 243
Simson , 14
Skyteam , 32
SMC , 59
Suzuki , 2120
SYM , 514
TGB , 97
TM , 48
Triton , 12
Triumph , 43
Vespa , 464
VICTORY , 4
Yamaha , 5954
Zero , 18
Zhongyu , 26

Jeni duke kërkuar për motoçikleta mbi 50cc të reja dhe të përdorura? Në MerrJep do të gjeni një përzgjedhje të madhe të motorrave dhe skuterëve.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një motorr krejt të ri, apo diçka që përdoret për të kaluar nëpër qytet, ne kemi ato që ju nevojiten. Shikoni listën e motorrave mbi 50cc në shitje në MerrJep.com.


Zgjidhni motorra nga markat më të njohura si Yamaha, Suzuki, Kawasaki, Honda, Aprilia, motorra me 4 rrota ATV dhe motorra sportiv në gjithë Kosovën.

Sot 03:11
Linku:
Sportiv , Gjilan

Honda VTR Sp1 1000c

39 EUR


Sot 21:23 Skuter , Ferizaj

Shitet skuteri 50cc

350 EUR

Sot 21:18 Skuter , Ferizaj

Shitet skuteri 50cc

320 EUR

Sot 21:17 Skuter , Ferizaj

Shitet skuteri 125cc

370 EUR

Sot 20:35 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Yamaha Nmax 125ie

28 EUR

Sot 20:35 Skuter , Pejë

Yamaha X-max 400

4 EUR

Sot 20:14 Skuter , Prishtinë

Vespa GTS 300ie 2015

3 599 EUR Price Reduced

Sot 20:13 Skuter , Fushë Kosovë

Yamaha Cygnus 125cc

1 400 EUR

Sot 20:03 Skuter , Pejë

VESPA GTS 300 HPE ABS/ASR 2019 - 1VIT RKS

4 600 EUR

Sot 19:58 Sportiv , Prishtinë

Ktm Duke 390 2021

5 350 EUR

Platforma MerrJep.com iu ofron mundësi të shumta zgjedhjeje për motorra mbi 50cc. Zgjidhni modelin dhe markën tuaj të preferuar të motoçrrave në mesin e mijëra shpalljeve për motorra të ri dhe të përdorur.


Markat më të njohura të motorrave mbi 50cc që mund t'i gjeni në MerrJep


Nëse eksploroni kategorinë motorra mbi 50cc do të shihni se markat Japoneze, Italiane dhe Kineze si Honda, Yamahi, Kawasaki, Suzuki, dhe Honda, Piaggio janë markat e motoçikletave që kërkohen dhe shiten më së shumti në MerrJep.com.


Motorr Honda - Që nga lansimi i motoçikletës së parë të markës Honda në vitin 1949, kjo markë ka arritur të shëndrrohet në njërën nga markat më të njohura të motorrave në gjithë botën. E kjo, nuk kishte si të mos vërehej edhe në Kosovë. Motorrat Honda kanë gjithsej 2.699 shpallje në MerrJep.com.


Për të arritur më shpejtë tek modelet e motorrave të markës Honda, përdorni filtrat për kërkim. Pra, kërkoni për motoçikleta Honda në bazë të çmimit dhe vitit të prodhimit.


Motorr Yamaha - Yamaha është gjithashtu një markë e motoçikletave e cila prodhohet në Japoni. Që nga viti 1955 kur filloi me prodhimin e motoçikletave, Yamaha ofron një përzgjedhje të madhe të llojeve të ndryshme të motorrave si Yamaha 50cc, Yamaha Xmax 250, Ymaha R6 e shumë të tjerë.


Shisni motorra të ri dhe të përdorur mbi 50cc në MerrJep.com


Keni motorra mbi 50cc për të shitur?

Regjistroni shpallje për motorra mbi 50cc në MerrJep.com duke i plotësuar të gjitha detajet që kërkohen për modelin e motorrit që ju dëshironi të shisni.


Bli dhe shit lehtë, sigurt, dhe shpejt në MerrJep.com. Regjistro shpallje për motoçikleta mbi 50cc dhe vendos shpalljen tënde në mesin e mijëra blerësve potencial.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione