Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel astra - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Dragash

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel astra,kategori,ose vendndodhje Dragash,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel astra Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Dragash ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Pri 18:00 Vetura , Dragash

Shitet

2 450 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 15:18 Vetura , Dragash

opel astra

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 21:55 Vetura , Dragash

Shitet opel astra 2.2

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Tet 10:59 Vetura , Dragash

Opel astra 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 18:49 Vetura , Dragash

Shes opel Astra 2011

7 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 14:52 Vetura , Dragash

Opel astra

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 20:22 Vetura , Dragash

Shitet Opel Astra

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 15:45 Vetura , Dragash

Shitet ndrrohet

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 19:35 Vetura , Dragash

Opel Astra

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Pri 15:17 Vetura , Dragash

Astea

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Mar 17:43 Vetura , Dragash

Opel Astra 1.9 CDTI

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 21:36 Vetura , Dragash

Opel astra G18

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Dhj 11:08 Vetura , Dragash

Opel astra H 1.9 cdti v.p 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Nën 17:30 Vetura , Dragash

Opel Astra

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 16:28 Vetura , Dragash

Opel Astra 1.7 CDTI Dizel

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 17:12 Vetura , Dragash

Shitet opel astra

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Qer 12:28 Vetura , Dragash

opel astra 1.7 tdi

1 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Sht 11:01 Vetura , Dragash

Opel Astra F 1.6i 1993

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 19:08 Vetura , Dragash

Shes OPEL ASTRA 1.6 - Benzin

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Pri 18:56 Vetura , Dragash

Shes Makinen OPEL ASTRA 1.6

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Shk 21:32 Vetura , Dragash

Opel astra 1.6 twin port

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 20:38 Vetura , Dragash

Shitet opel astra h 2006

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 16:36 Vetura , Dragash

Shes veturen Opel Astra

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Sht 14:55 Vetura , Dragash

Opel kadet

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel astra | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Dragash juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione