Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Drenas

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes,kategori,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:20 Vetura , Drenas

Merceds benz C250 2.2 automatik 4 matic rks 5 muaj 2014

12 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:43 Vetura , Drenas

shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:50 Vetura , Drenas

MERCEDES C220D BLUETEC I DOGANUAR RKS VITI 12.2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:52 Vetura , Drenas

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 20:11 Vetura , Drenas

Mercedes C250 Turbo Dizel RKS +NDRRiM

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 19:38 Vetura , Drenas

MERCEDES AUTOMATIK 11MUJ RKS

4 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Sht 17:35 Vetura , Drenas

❌AUTO-VETURA BLEJM TE GJITH VETURAT DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

9 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Sht 12:29 Vetura , Drenas

Mercedes 250 Dizel Fabrikisht RKS +NDRRiM

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Sht 10:21 Vetura , Drenas

E220 rks 1 vite shitet ndrrohet gjend perfekte

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Sht 11:17 Vetura , Drenas

Mercedes w123 per pjese

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 1980
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Sht 15:37 Vetura , Drenas

Mercedes E-220 CDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Sht 09:32 Vetura , Drenas

Shitet Mercedesi E 280 Avangard

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
17 Sht 18:24 Vetura , Drenas

MERCEDES AVANTGARD ����

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 18:16 Vetura , Drenas

Mercedes s 320 Automatik

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Sht 19:45 Vetura , Drenas

Mercedes benz s320

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 19:42 Vetura , Drenas

Mercedes benz s320

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 09:37 Vetura , Drenas

Mercedes

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 11:12 Vetura , Drenas

Shes Mercedes c 220 viti 2005 disel 2.2

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 15:13 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi Makina udhëtimi , Drenas

Mercedes vito

3 700 EUR

28 Gush 01:26 Vetura , Drenas

Shitet mercedes c klase 220 dizel

5 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 10:27 Vetura , Drenas

Mercedes 250 049450880

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Gush 20:47 Vetura , Drenas

Mercedes vito

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 14:02 Vetura , Drenas

Mercedes benz automatic amg

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Gush 20:38 Vetura , Drenas

Mercedes

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Gush 20:14 Vetura , Drenas

Mercedes A160

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 11:50 Vetura , Drenas

Mercedes E270 CDI Automatik Ndrrim me Bmw E39/E34

1 950 EUR

19 Gush 12:53 Vetura , Drenas

Mercedes-Benz B 200 d 7G-DCT, 136hp, 2017

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Gush 04:05 Vetura , Drenas

Merzedes E220 Disel Automatik Avangardr

14 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 23:10 Vetura , Drenas

Shitet GLE 350D 9G osë n’drrim më Lokal

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Gush 13:39 Vetura , Drenas

Mercedes E270 CDI 'Model Avangard' "Automatik" RKS

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 16:39 Vetura , Drenas

Mercedes vito

4 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Gush 16:30 Vetura , Drenas

Mercedes vito

4 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Gush 08:23 Vetura , Drenas

mercedes benc C200 BlueTEC/d 1.6 136PS

8 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Gush 08:17 Vetura , Drenas

Mercedes C200 BlueTEC/d 1.6 136Ps

8 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Gush 07:57 Vetura , Drenas

Shitet mercedes benz C 220 4 matic 9 shpejci metarga germane

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Gush 22:05 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Drenas

fellne r13

230 EUR

04 Gush 22:05 Vetura , Drenas

fiat 126

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Gush 22:04 Vetura , Drenas

Mercedes w123

2 900 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione