Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:24
Linku:
Vetura , Ferizaj

Shitet BMW 118D

12 600 EUR Price Reduced

Sot 21:36
Linku:
Vetura , Ferizaj

Shitet Vetura Mercedes CLS

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
28 Tet 00:27
Linku:
Vetura , Ferizaj

Volkswagen GOLF 7.5 1.6 TDI DSG7

18 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 02:01
Linku:
Vetura , Ferizaj

Bmw 530 M packet facelift

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 16:30
Linku:
Vetura , Ferizaj

BMW 320 GT xDrive Full Mpacket

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 22:33 Vetura , Ferizaj

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:31 Shitorja Vetura , Ferizaj

Shitet Audi a4 Matrix 2017

28 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:30 Vetura , Ferizaj

BLEJM TE GJITHA LLOJET VETURAV AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT��

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 22:29 Vetura , Ferizaj

Audi Q3 quattro 2.0TDI automatik

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:29 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz 190 Dizel rks 9 muj

1 850 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:29 Shitorja Vetura , Ferizaj

Blej Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan Etj

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:03 Vetura , Ferizaj

Shitet BMW 116 D - M Sport

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 22:02 Vetura , Ferizaj

Audi A4 2.0 TDI 2013 Automatik Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:02 Vetura , Ferizaj

Shitet Golf 7 viti 2013 | 1.2 benzin manuel

8 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:51 Vetura , Ferizaj

Audia a4

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:40 Vetura , Ferizaj

Vw caddy 1.6tdi me dogan

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:38 Vetura , Ferizaj

Audi q3 quattro 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:37 Vetura , Ferizaj

Mercedes sprinter

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:36
Linku:
Vetura , Ferizaj

Shitet Mercedes Benz E Class

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:36
Linku:
Vetura , Ferizaj

Shitet Vetura Mercedes CLS

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:36 Vetura , Ferizaj

Vw caddy vetem me Dogan

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:31 Vetura , Ferizaj

��-FORD BLU GALAXY 1.5 DiESEL -2013- i DOGANUAR NDRRiM��

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:28 Vetura , Ferizaj

Shitet citroen

2 600 EUR Price Reduced

Sot 21:26 Vetura , Ferizaj

Volvo s60

39 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:24 Shitorja Vetura , Ferizaj

Opel Meriva 1.7 CDTI

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:23 Vetura , Ferizaj

reno kango 1.9 dizel

600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:14 Vetura , Ferizaj

Shitet opel astra

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:01 Vetura , Ferizaj

Citroen c4

6 400 EUR

Sot 20:30 Shitorja Vetura , Ferizaj

GOLF 7.5 1.6 TDI AUTOMATIK VITI 2017 ME DOGAN

16 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:29 Shitorja Vetura , Ferizaj

POLO 1.4 TDI DSG AUTOMATIK ME DOGAN

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:27 Shitorja Vetura , Ferizaj

OPEL CORSA 1.3 CDTI DISEL ME DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:27 Shitorja Vetura , Ferizaj

Peugeot 208 1.4 hdi Automatik me dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:27 Shitorja Vetura , Ferizaj

POLO 1.4 TDI VITI 2016 ME DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:27 Shitorja Vetura , Ferizaj

OPEL ASTRA 1.6 CDTI VITI 2016 155000 KM AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:27 Shitorja Vetura , Ferizaj

SEAT LEON 1.6 TDI 81 KW ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:27 Shitorja Vetura , Ferizaj

RENAULT CLIO 1.5 DISEL AUTOMATIK ME DOGAN

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:24 Shitorja Vetura , Ferizaj

OPEL CORSA 1.3 CDTI DISEL VITI 2013 ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:24 Shitorja Vetura , Ferizaj

Mercedes a clas 180cdi Automatik

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:24
Linku:
Vetura , Ferizaj

Shitet BMW 118D

12 600 EUR Price Reduced

Sot 20:23 Shitorja Vetura , Ferizaj

PEUGEOT 208 1.4 HDI AUTOMATIK ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:23 Shitorja Vetura , Ferizaj

VW POLO 1.4 TDI VITI 2014 FACELIFT

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:22 Shitorja Vetura , Ferizaj

POLO 1.6 TDI DSG AUTOMATIK ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:22 Shitorja Vetura , Ferizaj

SKODA FABIA 1.4 TDI VITI 2015 ME DOGAN

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:21 Shitorja Vetura , Ferizaj

SEAT ALTEA 1.6 TDI ME DOGAN

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione