Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 4 - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Fushë Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 4,kategori,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 4 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:39 Vetura , Fushë Kosovë

Tiguan 2.0Tdi R-Line Automatik DSG 4motion RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:39 Vetura , Fushë Kosovë

Audi Q2 Facelift 2016 Gjendje perfekte RKS

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 15:56 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 4 DISEL 1.9 TDI

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 08:30 Vetura , Fushë Kosovë

Polo R-line 1.2TDI Bluemotion Idoganuar RKS i par

7 800 EUR

21 Sht 14:20 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 6 , Pa Dogan. V.p 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 13:09 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 3 DISEL 1.9

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 15:05 Vetura , Fushë Kosovë

Bmw 520D M-Pacet Facelift Automatik RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Sht 18:02 Vetura , Fushë Kosovë

Kerkoj Golf 4 1.9 dizell me 4 dyer me klime

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Sht 22:38 Vetura , Fushë Kosovë

Shes golf 4

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 08:06 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 4 1.9 tdi RKS 1 vit super gjendje

4 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Gush 22:05 Vetura , Fushë Kosovë

shes veturen

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Gush 21:10 Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 4 DISEL 1.9 TDI

2 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 14:42 Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 4 DISEL 1.9 TDI

2 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 13:58 Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 4 DISEL 1.9 TDI

2 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Gush 23:23 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 6 2.0 GTD

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Gush 10:06 Vetura , Fushë Kosovë

Golf4 1.9 TDI RKS

4 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Gush 18:00 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 4 1.9 T(DI) 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 14:43 Vetura , Fushë Kosovë

BLEj vetura pa dogan "auto dobreva"

46 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Gush 12:30 Autopjesë dhe Pajisje Të tjera , Fushë Kosovë

Radio

1 EUR

16 Gush 12:44 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet vetura

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Gush 13:13 Autopjesë dhe Pajisje Të tjera , Fushë Kosovë

Golf 4

1 EUR

07 Gush 03:11 Vetura , Fushë Kosovë

Shes golf 4 1.9SDI

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Gush 03:08 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 4 Dizelll rks vetem thirrje +38346172604

1 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Korr 09:09 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 7 2.0 4 Motion, Pa Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 13:56 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 5 - 1.9 Diesel

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Korr 22:23 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 22:15 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Golf 4

4 500 EUR

16 Korr 21:50 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 4

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 11:00 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet vetura

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Korr 12:10 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura ne gjith Kosoven

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Korr 14:09 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 4 Pacific 1.9 74 kw

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 18:05 Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 4 DISEL 1.9

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 02:08 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Golf 5 2.0 dizell

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 4 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione