Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kombi - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Gjakovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kombi,kategori,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kombi Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Nën 19:02 Vetura , Gjakovë

Blejm vetura

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 22:03 Vetura , Gjakovë

Shitet

19 990 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Nën 20:50 Vetura , Gjakovë

Shitet VW T4 2.5

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Nën 06:19 Vetura , Gjakovë

T4 kombi

2 300 EUR

11 Nën 17:51 Vetura , Gjakovë

Shitet kombi ne gjendje te mir punon perfect

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 17:49 Vetura , Gjakovë

shitet kombi ne gjendje te mir

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
06 Nën 19:32 Vetura , Gjakovë

Renault Talisman

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Nën 21:54 Vetura , Gjakovë

Mercedes

16 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 19:43 Vetura , Gjakovë

Shitet Renault Master

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Sht 12:23 Vetura , Gjakovë

Shitet Kombi

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Sht 20:59 Vetura , Gjakovë

Kombi me 7 ulse T4 Rks 10 muj

2 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Sht 12:36 Vetura , Gjakovë

kombi peguot boxer

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 18:46 Vetura , Gjakovë

Shitetet kombo t4

5 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 20:45 Vetura , Gjakovë

KOMBI T4

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Gush 18:27 Vetura , Gjakovë

Shitet Sprinter 2007 rks 8 muaj

5 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: > 500 000
18 Gush 03:59 Vetura , Gjakovë

Shitet Opel Kombi Pune

500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
18 Gush 03:59 Vetura , Gjakovë

RENAULT MASTER 2.5 vitit 2003 lir shummm

2 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 03:59 Vetura , Gjakovë

RENAULT MASTER 2.5 vitit 2003 lir shummm

2 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 03:59 Vetura , Gjakovë

RENAULT MASTER 2.5 vitit 2003 lir shummm

2 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 03:59 Vetura , Gjakovë

RENAULT MASTER 2.5 vitit 2003 lir shummm

2 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 16:41 Vetura , Gjakovë

Gipeku Nissan

550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Korr 01:57 Vetura , Gjakovë

Mercedes A170 2002 (RKS i çlajmëruar pa tabela) - Anglez

850 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Korr 01:20 Vetura , Gjakovë

Mercedes .Sprinter Shitet kombi

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Korr 19:26 Vetura , Gjakovë

Sprinter .Shitet Kombi .Busi ne shitje .

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Korr 17:02 Vetura , Gjakovë

Sprineter Shitet Kombi

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
03 Korr 15:06 Vetura , Gjakovë

VW T5 1,9 TDI i doganuar

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 17:36 Vetura , Gjakovë

Shitet kombi Pikap 2016 ne gjendje te mire

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 09:16 Vetura , Gjakovë

Peguot Boxer

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 09:23 Vetura , Gjakovë

Mercedes kombi 2.4 dizel rks 5 muj

1 EUR Price Reduced

24 Maj 15:30 Vetura , Gjakovë

kombi

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 14:30 Vetura , Gjakovë

vw Lt me frigo

1 234 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Maj 00:41 Vetura , Gjakovë

Shitet kombi Mercedes CDI 2.2

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 16:07 Vetura , Gjakovë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
03 Maj 13:33 Vetura , Gjakovë

Shitet kombi Mercedez

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 15:43 Vetura , Gjakovë

blejm vetura te aksidentume

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 16:44 Vetura , Gjakovë

Shitet T5 ��

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Pri 20:47 Vetura , Gjakovë

Shitet Kombi

1 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
21 Shk 22:49 Vetura , Gjakovë

Kombi t4

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Shk 18:05 Vetura , Gjakovë

Shitet opel vivaro

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 20:43 Vetura , Gjakovë

Mercedes sprinter

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 14:19 Vetura , Gjakovë

Mercedes benz

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kombi | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione