Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 6 - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Gjilan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 6,kategori,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 6 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:42 Vetura , Gjilan

Golf 6 Plus 1.6 Dizel Automatik Vp 2013 Sakt

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 15:05 Vetura , Gjilan

Opel zafira

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:04 Vetura , Gjilan

Golf

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:02 Vetura , Gjilan

WV PASSAT 1.6 TDI -010

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:02 Vetura , Gjilan

WV GOLF 6 2.0 AUTOMATIK -012

10 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:58 Vetura , Gjilan

Shitet Golf 6 Automatic

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:55 Vetura , Gjilan

Shitet Golf 7

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:02 Vetura , Gjilan

Golf 6 2.0 Tdi DSG Vp 2010 Rks 5 muj

9 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:41 Vetura , Gjilan

GOLF 6 TDI 2.0 ��AUTOMATIK �� Highline

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:24 Vetura , Gjilan

Golf 6 2.0 TDI Viti 2012 4x4

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:49 Vetura , Gjilan

GOLF 6 2.0 TDI AUTOMATIK

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:17 Vetura , Gjilan

Audi A3

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:17 Autopjesë dhe Pajisje Pjesë rezerve , Gjilan

Diska

45 EUR

Dje 08:47 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Gjilan

Fellne 16

140 EUR Price Reduced

Dje 06:09 Vetura , Gjilan

VW PASSAT 3C 1.6 TDI

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 05:51 Vetura , Gjilan

Range rover

19 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 23:58 Vetura , Gjilan

Renault Clio Urgjent

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 08:34 Vetura , Gjilan

Fellne 17 2 copa

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 08:10 Vetura , Gjilan

Goma Dimrit 205/60R16

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
25 Nën 08:09 Vetura , Gjilan

Fellne 205/55 R16 Guma Dimrit

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Nën 08:04 Vetura , Gjilan

Fellne me goma dimrit 225 45 R17

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Nën 21:04 Shitorja Vetura , Gjilan

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
24 Nën 20:47 Shitorja Vetura , Gjilan

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Nën 23:22 Vetura , Gjilan

Jeep

12 600 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Nën 23:16 Vetura , Gjilan

GOLF 6 Automatik diesel 2.0

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 6 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione