Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pikap - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Kaçanik

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pikap,kategori,ose vendndodhje Kaçanik,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pikap Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Kaçanik ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Nën 11:40 Vetura , Kaçanik

Caddy 1.9 TDI

3 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Tet 11:15 Vetura , Kaçanik

4x4 nisan navara ndrrim me pikap

56 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Tet 20:03 Vetura , Kaçanik

Audi 80

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 02:37 Vetura , Kaçanik

Seat

870 EUR

16 Jan 08:02 Vetura , Kaçanik

shitet pezho 607

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 16:02 Vetura , Kaçanik

dhitet pezho ne gjendje te mir

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Tet 20:24 Vetura , Kaçanik

T4 ndrrim me pikap

2 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Sht 23:53 Vetura , Kaçanik

Pikp Cady

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 22:26 Vetura , Kaçanik

Shitet ndrrim me pikap

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Shk 17:34 Vetura , Kaçanik

Shitet pikap caddy 1.9 sdi

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Dhj 21:16 Vetura , Kaçanik

Shes Pikap caddy 1.9 Tdi 2006 I sa po ardhur nga Suedi

3 200 EUR

21 Dhj 19:23 Vetura , Kaçanik

Shes Pikap caddy 1.9 Tdi 2006 I sa po ardhur nga Suedi

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Dhj 19:03 Vetura , Kaçanik

Shes Pikap caddy 1.9 Tdi 2006 I sa po ardhur nga Suedi

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 15:36 Vetura , Kaçanik

Pikap 1.9 sdi

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 10:17 Vetura , Kaçanik

Shitet pikap

1 180 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 08:10 Vetura , Kaçanik

Pikap

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Mar 14:21 Vetura , Kaçanik

Opel combo (pikap)

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Tet 22:44 Vetura , Kaçanik

Renault kango pikap

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Tet 17:03 Vetura , Kaçanik

Shitet Fordi

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 11:41 Vetura , Kaçanik

Škoda

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Mar 00:36 Vetura , Kaçanik

Audi A6 1.9 tdi 110 ps

3 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Jan 12:41 Makina për kamping , Kaçanik

VW Caddy

1 700 EUR

14 Korr 15:20 Vetura , Kaçanik

Citroen Berlingo 2.0 HDI

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 12:38 Vetura , Kaçanik

Pikap cady 1.9

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Dhj 17:11 Vetura , Kaçanik

pikap

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 10:50 Vetura , Kaçanik

Pikap

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 18:26 Vetura , Kaçanik

Pikap

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 14:30 Vetura , Kaçanik

Shitet Pikapi

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 19:03 Vetura , Kaçanik

SHKODA

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 22:42 Vetura , Kaçanik

Pikap plus fellne te ndryshme

600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Korr 00:04 Vetura , Kaçanik

shitet pikap FORD viti 2005 TDCI RKS 1 vit me Klim

3 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Qer 23:38 Vetura , Kaçanik

Shes Golf 3

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 13:00 Vetura , Kaçanik

2200€

2 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 17:08 Vetura , Kaçanik

shes ford (pikap)

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 15:05 Vetura , Kaçanik

Golf 4 Tdi-thjesht 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 21:58 Vetura , Kaçanik

Shite pikap Ford Transit-connect

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 12:46 Vetura , Kaçanik

Shitet pikap Ford Transit-Connect

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 19:16 Vetura , Kaçanik

Gazika ndrrim i mujshem

Viti: 50-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Jan 20:43 Vetura , Kaçanik

suzuki

2 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 15:27 Vetura , Kaçanik

SHES RENAULT PIKAP BENXIN 1.4

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Pri 15:36 Vetura , Kaçanik

Pikap -04

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pikap | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Kaçanik juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • pikap në kategorinë Makina
  • Pikap në kategorinë Vetura | VW Volkswagen
  • Pikap në kategorinë Vetura | Fiat | Uno
  • pikap në kategorinë Vetura | Audi | 90
  • Pikap në kategorinë Vetura | Ford | Taunus
  • Pikap në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 270 | E-Class
  • pikap në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | ML-Class
  • pikap në kategorinë Vetura | Fiat | Panda
  • pikap në kategorinë Vetura | Peugeot | Partner Tepee
  • PIKAP në kategorinë Vetura | BMW | Seri 3

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione