Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Urgjent - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Kaçanik

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Urgjent,kategori,ose vendndodhje Kaçanik,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Urgjent Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Kaçanik ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Nën 19:37 Vetura , Kaçanik

Shitet URGJENT!! mercedes benz e-220 2019 pa dogan

18 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
20 Gush 21:59 Vetura , Kaçanik

SHITET VETURA URGJENT‼️

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Korr 18:52 Vetura , Kaçanik

Shitet urgjent

360 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
11 Korr 22:52 Vetura , Kaçanik

Shitet urgjent

480 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 20:16 Vetura , Kaçanik

shitet opel corsa 1.2 benxin ne gjendje perfekte urgjent!!!

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 22:19 Vetura , Kaçanik

Shitet urgjent vetem me kesh!

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Dhj 15:24 Vetura , Kaçanik

viber: +38349301358

700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 23:58 Vetura , Kaçanik

Shitet x6 urgjent per nevoja shendetsore

5 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Dhj 13:34 Moped (nën 50cc) , Kaçanik

Urgjent urgjent

150 EUR

12 Tet 15:05 Vetura , Kaçanik

Shitet Nissan terrano benxin plin 4x4 funkionale u

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Gush 22:26 Makina për kamping , Kaçanik

detektor urgjent

800 EUR

10 Qer 11:16 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Kaçanik

Urgjent skuteri 150ccMondial

280 EUR

Viti: 2001
10 Qer 11:16 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Kaçanik

Skuter Mondial-150cc

280 EUR

Viti: 2001
10 Shk 12:28 Makina bujqësore dhe pyllore Të tjera , Kaçanik

Pllug

220 EUR

08 Nën 11:07 Vetura , Kaçanik

•Urgjent• Mercedes Vito V230

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Sht 17:03 Vetura , Kaçanik

Shitet Golf 2

200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 12:37 Vetura , Kaçanik

shes bmw e46 dizell

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Maj 18:09 Vetura , Kaçanik

golf

Viti: 1984
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 22:43 Vetura , Kaçanik

shes golf 2 urgjent

300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Mar 15:11 Vetura , Kaçanik

Mercedes benz E220

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Mar 17:05 Vetura , Kaçanik

Urgjent

4 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Nën 23:18 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Kaçanik

shitet skuter lir

120 EUR

Viti: 2000
12 Tet 17:31 Vetura , Kaçanik

urgjent Polo 1.2 benzin 2004

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 18:26 Vetura , Kaçanik

Pikap

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 15:56 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Kaçanik

Shitet motorri 125cc.

300 EUR

Viti: 1996
20 Maj 13:51 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Kaçanik

Shitet Urgjent

Viti: 2008
19 Maj 20:36 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Kaçanik

Shitet URGJENT !!!

Viti: 2008
07 Pri 00:34 Motoçikleta (mbi 50cc) Sportiv , Kaçanik

kawaski

1 EUR

Viti: 2008
20 Jan 11:36 Vetura , Kaçanik

Shes POLO -Urgjent-

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Dhj 23:43 Vetura , Kaçanik

BMW 320 dizel

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 11:39 Vetura , Kaçanik

Shitet urgjent 250 euro

250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Sht 22:09 Vetura , Kaçanik

Me Marrveshje

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 20:43 Vetura , Kaçanik

Shitet Vetura URGJENT

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 13:07 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Kaçanik

Traktor

1 900 EUR

07 Pri 10:11 Vetura , Kaçanik

Shitet urgjent

300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
04 Pri 16:56 Vetura , Kaçanik

OPEL ASTRA F 1993 BENZ / GAS

1 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Mar 21:28 Vetura , Kaçanik

Shitet Nissan Navara Urgjent!!!!

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Mar 23:13 Vetura , Kaçanik

Mercedes190

1 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 15:02 Vetura , Kaçanik

mercedes kombi 207

1 999 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Urgjent | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Kaçanik juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione