Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

4x4 - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Kastriot

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 4x4,kategori,ose vendndodhje Kastriot,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 4x4 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Kastriot ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Nën 15:52 Vetura , Kastriot

Shitet monitori per w213 mercedes e class 2017

200 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Sht 12:39 Vetura , Kastriot

Skoda yeti 4x4

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 15:42 Vetura , Kastriot

Skoda yeti 4x4

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 08:38 Vetura , Kastriot

X3 2.0 DISEL AUTOMAT 4X4 1 VIT RKS

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 21:53 Vetura , Kastriot

Shitet Renault Kangoo 4x4 1.9 DCI

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Qer 15:14 Vetura , Kastriot

TIGUAN 2.0 HIGHLINE 2.0 4X4 !

24 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 23:11 Vetura , Kastriot

SHITET MERCEDES BENZ ML350 AMG LOOK

13 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 01:51 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Kastriot

Rakovic

18 Sht 10:09 Vetura , Kastriot

RANGE ROVER 3.0 TD 2005 4X4 RKS

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Gush 23:43 Vetura , Kastriot

landrover automatik

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 11:37 Vetura , Kastriot

RANGE ROVER 3.0 TD 2005 4X4 RKS ��044202497

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 19:55 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Kastriot

Gerbuj tubuse

300 EUR

05 Maj 23:59 Vetura , Kastriot

OPEL SIGNUM

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Mar 10:31 Vetura , Kastriot

Shes Hyundai 2.9 TDI 4x4

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 19:35 Vetura , Kastriot

i shitur

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Nën 12:50 Vetura , Kastriot

Bmw x3 2.0D xdrive

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Nën 06:59 Vetura , Kastriot

e shit

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Sht 21:55 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Kastriot

Traktor imt 558

4 450 EUR

17 Pri 17:26 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Kastriot

Goma me fellne

240 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 4x4 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Kastriot juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

4x4 4x4 4x4 4x4 4X4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione