Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Klinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Klinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Klinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Sht 04:44
Linku:
Vetura , Klinë

Vw golf 5

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:04
Linku:
Vetura , Klinë

Shitet Mazda 6 , 2.0 viti 2009 rks ne gjendje perfekte

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 21:29 Vetura , Klinë

Blejm Vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:16 Shitorja Vetura , Klinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:38 Vetura , Klinë

Shitet ML

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:17 Vetura , Klinë

Reno automatik rks

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:14 Vetura , Klinë

Opel 1.3 Dizell

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:42 Makina bujqësore dhe pyllore Të tjera , Klinë

Kosa

180 EUR Price Reduced

Sot 12:41 Makina bujqësore dhe pyllore Të tjera , Klinë

Mulli

160 EUR Price Reduced

Sot 11:21 Vetura , Klinë

Shitet vetura

45 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 01:04
Linku:
Vetura , Klinë

Shitet Mazda 6 , 2.0 viti 2009 rks ne gjendje perfekte

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:52 Vetura , Klinë

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKTT AKSIDENT

8 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:28 Vetura , Klinë

Fellne per mercedes & Citroen pegeot

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:25 Vetura , Klinë

Polo 1.4 Benzin

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:25 Vetura , Klinë

Golf 7 DSG automatik 2.0 karavan viti 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:26 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Klinë

PRIKOLIC

2 200 EUR

Dje 14:39 Vetura , Klinë

Peugeot 206 1.4 Benzin RKS deri 05/24

2 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:15 Vetura , Klinë

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:44 Vetura , Klinë

Caddy VW Volkswagen

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:43 Vetura , Klinë

Mercedes Benz

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:25 Vetura , Klinë

Opel

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:19 Vetura , Klinë

Opel Insgnia

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:14 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Klinë

Aprilla sr50

450 EUR

Dje 01:55 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Klinë

Shes benelli

720 EUR

30 Sht 23:52 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Klinë

Lug per imt 560

1 400 EUR

30 Sht 23:31 Vetura , Klinë

Kerkoj Menjaq Automatik

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Sht 23:13 Vetura , Klinë

Cadillac Deville

Viti: 1986
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 09:36 Vetura , Klinë

Blej Vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Sht 02:14 Vetura , Klinë

��BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFKT PA DEFKT��

80 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Sht 02:11 Vetura , Klinë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 23:58 Vetura , Klinë

Golf 3 1,8 Benzin Automatik

1 900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Klinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione