Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Lipjan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:33 Vetura , Lipjan

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:33 Vetura , Lipjan

��BLEJ VETURA PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT RKS PA DEFKT��

80 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:29 Shitorja Vetura , Lipjan

Blejm Vetura Rks pa Dogan Aksidentuar Defekt Etj

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:25 Vetura , Lipjan

Audi A4 1.9 Dizel

4 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:02 Vetura , Lipjan

Kombi furgon

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:48 Vetura , Lipjan

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:45 Vetura , Lipjan

Peugeot 206 1.4 b viti 2004 rks tetor 2023

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:45 Vetura , Lipjan

Automatik bmw 320. 2.0 d viti 2002 rks ni vit

4 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:44 Vetura , Lipjan

Shes 3 goma 225 40 18 jan tek

60 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 20:32 Vetura , Lipjan

Mercedes benz C Cllas Automatik 2.0 benzin Kompresor me tu

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:27 Vetura , Lipjan

FORD FIESTA 1.2 BENZIN VITI 2009 ME 156 MIJ KM

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:22 Vetura , Lipjan

Golf 1.9turbo

1 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 20:18 Vetura , Lipjan

Audi A4

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:11 Vetura , Lipjan

Golf 7 2.0 TDI CUP sapo ardhur nga����Zvicra����

9 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:11 Vetura , Lipjan

Pasat B8 2.0 DSG sapo ardhur nga����Zvicra����”Pa Dogan”

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:02 Vetura , Lipjan

Renault Kango 1.9 Diesel Manual 2001 RKS

1 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:28 Vetura , Lipjan

VW T- ROC 2.0 TDI..DSG..2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:18 Vetura , Lipjan

VW Passat, 2010, 2.0 Disel, R Line

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:08 Autopjesë dhe Pajisje Pjesë rezerve , Lipjan

Goma

80 EUR

Sot 17:11 Vetura , Lipjan

��SHITET MERCEDES E-CLASS 220CDI BLUETEC 9G 2015 1VIT RKS��

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:01 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Lipjan

Goma M+S

80 EUR

Sot 17:01 Vetura , Lipjan

Opel Astra J 1.7 CDTI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:57 Vetura , Lipjan

��SHITET FIAT PUNTO 1.3BENZIN 2013��

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:53 Vetura , Lipjan

Ford Fiesta

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:53 Vetura , Lipjan

Mercede E-Class

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 15:53 Vetura , Lipjan

Opel Astra “AUTOMATIK”

2 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 15:53 Vetura , Lipjan

Golf 5

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 15:52 Vetura , Lipjan

Opel Astra

2 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 15:52 Vetura , Lipjan

Mercedes B-Class

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:48 Vetura , Lipjan

Jaguar XF S 3.0v6

14 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:47 Vetura , Lipjan

Vw T5 1.9tdi 2006

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:47 Vetura , Lipjan

Renault Megane 1.5dci 2003

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:46 Vetura , Lipjan

Polo 1.2benzin 2010 135xxxkm

64 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:45 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Lipjan

Deutz 4006

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione