Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi A4 - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Lipjan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi A4,kategori,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi A4 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:51 Vetura , Lipjan

Automatik bmw 320. 2.0 d viti 2002 rks ni vit

4 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 12:30 Vetura , Lipjan

Shes Audi A4 2.0 S line 2010 automatik Angleze

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 20:24 Vetura , Lipjan

Audi A4

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Nën 05:16 Vetura , Lipjan

Yugo

20 Nën 22:48 Vetura , Lipjan

Audi a4

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 20:34 Vetura , Lipjan

AUDI A4 2.5 TDI AUTOMATIK RKS 10 MUJI

3 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Nën 14:23 Vetura , Lipjan

AUDI A4 2.0 AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Nën 02:30 Vetura , Lipjan

2014 Audi A4 2.0 TDI 2014 164.000 Km Me Dogane

15 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Nën 02:30 Vetura , Lipjan

2014 Audi Q5 quatro 2.0 tdi 148.000 km Me dogane

22 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Nën 08:10 Vetura , Lipjan

Shitet Audi A4 2.0 2008 Tdi Anglez

3 600 EUR

09 Nën 04:39 Vetura , Lipjan

AUDI A4 .2.5 TDI .AUTOMATIK VITI 2002

3 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Tet 19:03 Vetura , Lipjan

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK

1 EUR Price Reduced

18 Tet 15:26 Vetura , Lipjan

AUDI A4 2.0 TDI QUATTRO MATRIX

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Tet 04:56 Vetura , Lipjan

Audi A4 1.9 TDI pa Dogan

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Tet 15:43 Vetura , Lipjan

Audi

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Tet 23:27 Vetura , Lipjan

Audi A4, 2.0 TDI, Automatik, 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 21:44 Vetura , Lipjan

Audi a4 ☎️045-80-11-55☎️

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 19:46 Vetura , Lipjan

Mercedes A140 Me Regjistrim

2 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Tet 06:42 Vetura , Lipjan

AUDI A4 2.0 D 2008

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Sht 11:43 Vetura , Lipjan

AUDI A4 2.0 D

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Sht 10:28 Vetura , Lipjan

Audi a4☎️045-80-11-55

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 23:05 Vetura , Lipjan

Shitet Audi A4 2010, 2.0 dizel, manual,7800 euro

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Sht 21:32 Vetura , Lipjan

Pikapo Dizell

2 350 EUR

16 Sht 10:34 Vetura , Lipjan

Ford Focus Dizell Me Regjistrim

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Sht 17:37 Vetura , Lipjan

Audi a4 ☎️045-80-11-55☎️

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 23:15 Vetura , Lipjan

Ford Focus Dizell Me Regjistrim

2 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Sht 00:57 Vetura , Lipjan

AUDI A4 .2.0 .TDI AUTOMATIK

6 600 EUR

08 Sht 17:13 Vetura , Lipjan

Audi

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 16:26 Vetura , Lipjan

shes audi a4 2.0 disel pa dogan ��������

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 22:55 Vetura , Lipjan

Opel Vectra Dizell

1 550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Gush 14:47 Vetura , Lipjan

AUDI A4 2.0TDI AUTOMATIK VITI 2013

12 600 EUR

17 Gush 10:13 Vetura , Lipjan

Audi A4 2.0 TDI Automatik esapo ardhur nga ����

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 11:18 Vetura , Lipjan

Mercedes C220 Dizell Me Regjistrim

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Korr 09:08 Autopjesë dhe Pajisje Të tjera , Lipjan

Audi a4 (b5) 97' pjesë

88 888 EUR

16 Korr 10:22 Autopjesë dhe Pajisje Pjesë rezerve , Lipjan

Audi a4 b5 97' pjesë

12 345 EUR

15 Korr 02:25 Vetura , Lipjan

audi a4 ����

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 19:57 Vetura , Lipjan

Pikapo

2 350 EUR

10 Korr 14:24 Vetura , Lipjan

Mercedes C220 Dizell Me Regjistrim

2 200 EUR

07 Korr 15:15 Vetura , Lipjan

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
05 Korr 20:56 Vetura , Lipjan

Audi A4 Full Sline

69 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Korr 00:33 Vetura , Lipjan

AUDI A4 /2.0 AUTMATIK SUPERGJENDJE

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi A4 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione