Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Lipjan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes,kategori,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:53 Vetura , Lipjan

Mercede E-Class

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 15:52 Vetura , Lipjan

Mercedes B-Class

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:15 Vetura , Lipjan

Mercedes benz C Cllas Automatik 2.0 benzin Kompresor me tu

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:15 Vetura , Lipjan

medcedes vito 2008 2.2

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:20 Vetura , Lipjan

Shes mercedes 190 dizell.tel 044271462

1 399 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 17:01 Vetura , Lipjan

Lada niva 4x4 1.6 Benzin 8 muj rregjistrim

2 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 17:00 Vetura , Lipjan

Landrover frelander 1.9 tdi ka 1 vit rks

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:59 Vetura , Lipjan

Xhip Landrover Discovery 4x4 2.5 tdi ka 1 vit rks

4 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:59 Vetura , Lipjan

Talbot Horizon 1.5 Benzin Automatik rks i qlajmrun

900 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 14:29 Vetura , Lipjan

Mercedes-benz 240

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 1982
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 10:51 Vetura , Lipjan

Mercedes-Benz E220 Cdi Blueefficiency Anglez

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 10:26 Vetura , Lipjan

Mercedes E 350 CDI 4 Matik Avangarde RKS 1 vit full

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 15:57 Vetura , Lipjan

Mercedes benz Avangarde automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 13:56 Vetura , Lipjan

Goma te dimrit per mercedes 195-65-15 me fellne pak te perdo

170 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Nën 05:16 Vetura , Lipjan

Yugo

22 Nën 05:16 Vetura , Lipjan

mercedes 190

20 Nën 15:47 Vetura , Lipjan

MERCEDES E220 CDI 9 MUAJ RKS GJENDJE SHUM TMIR AUTOMATIK PER

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 22:51 Vetura , Lipjan

MERCEDES E220 CDI GJENDJE SHUM TMIR AUTOMATIK 9 MUAJ REGJIST

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 19:30 Vetura , Lipjan

Shes Mercedes Benz c220 2009 anglez

3 300 EUR

17 Nën 08:18 Vetura , Lipjan

Mercedes GL350

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 08:56 Vetura , Lipjan

SHES FELLGE BBS PER MERCEDES 190 200 dhe 250

14 Nën 02:30 Vetura , Lipjan

2014 Audi A4 2.0 TDI 2014 164.000 Km Me Dogane

15 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Nën 02:30 Vetura , Lipjan

2014 Audi Q5 quatro 2.0 tdi 148.000 km Me dogane

22 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Nën 08:06 Vetura , Lipjan

Mercedes-Benz E220 Cdi Blueefficiency

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 17:49 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Lipjan

Goma M+S

40 EUR

09 Nën 15:09 Vetura , Lipjan

Shiten Gomat me fellne 235/65 R 17

220 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
09 Nën 11:42 Vetura , Lipjan

GLK 3.0 Automatik 4 matic

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 00:34 Vetura , Lipjan

Mercedes-Benz C200 Cdi Blueefficiency

4 750 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 15:47 Vetura , Lipjan

Mercedes E350 Automatik ! Anglez !

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Nën 15:32 Vetura , Lipjan

Mercedes E220 2011 Automatik ! Anglez !

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 22:28 Vetura , Lipjan

Mercedes-Benz E220 Cdi Blueefficiency

7 250 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Nën 05:30 Vetura , Lipjan

Mercedes-Benz E220 Cdi Blueefficiency

7 350 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Tet 15:34 Vetura , Lipjan

Mercedes Benz Avangarde Automatik

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 14:21 Vetura , Lipjan

Mercedes ML 250 Bluetec

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Tet 04:35 Vetura , Lipjan

Mercedes-Benz C220 Cdi Blueefficiency

5 250 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 08:24 Vetura , Lipjan

Mercedes 190D Rks 11 Muaj - 88

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 17:54 Vetura , Lipjan

Mercedes-Benz C class 220 Nafte viti 2013

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 21:43 Vetura , Lipjan

Mercedes Benz CLS 350 V6 RKS

6 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • mercedes në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • mercedes në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Mercedes në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | CLA-Class
  • mercedes në kategorinë Makina
  • mercedes në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | GLC-Class
  • Mercedes në kategorinë Vetura | Renault | Clio
  • mercedes në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | S 250 | S-Class
  • mercedes në kategorinë Vetura | VW Volkswagen
  • mercedes në kategorinë Makina
  • mercedes në kategorinë Vetura | Nissan | Qashqai

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione