Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Malishevë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Malishevë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Malishevë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:47 Vetura , Malishevë

��BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DOGAN ME RKS KESH

80 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 02:45 Vetura , Malishevë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 02:38 Vetura , Malishevë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:28 Vetura , Malishevë

Shitet

1 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:22 Vetura , Malishevë

Shes gollf 4 dizell 1.9 tdi gjendje perfekte rks 2003

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:47 Vetura , Malishevë

Shitet gollfi

3 990 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 17:46 Vetura , Malishevë

Mercedes Benz E220

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:00 Vetura , Malishevë

Audi A4 3.0 dizell

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:16 Vetura , Malishevë

Polo 1.4 diesel

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:54 Vetura , Malishevë

Mercedes 2.2 naft automatik

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:41 Vetura , Malishevë

I BLEJM TE GJITHA VETURAT QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI

8 899 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:29 Vetura , Malishevë

Golf 3 1.9 disel

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Dhj 22:35 Makina bujqësore dhe pyllore Të tjera , Malishevë

Bure uji

07 Dhj 21:57 Vetura , Malishevë

Rimorkio

550 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Dhj 21:42 Vetura , Malishevë

Shes golf 7 2.0 dizell herllajn 2013 sakt rks 6 shpejsi

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 21:18 Vetura , Malishevë

Caddy Life 1,9 tdi 5 ulse

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Dhj 11:31 Vetura , Malishevë

Caddy 1.9 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 11:17 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Malishevë

Imt 539

2 800 EUR

07 Dhj 10:33 Shitorja Vetura , Malishevë

Blejm vetura te aksidentume Golf audi mercedes bmw

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 08:34 Vetura , Malishevë

OPEL CORSA 1.7DTI 2003 RKS 10/04/2024

27 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 07:44 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Malishevë

Tanirat

650 EUR

07 Dhj 07:42 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Malishevë

Traktori 39

4 700 EUR

06 Dhj 23:07 Vetura , Malishevë

BLEJ KATALIZATORA

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 21:11 Vetura , Malishevë

VW GOLF 7 2.0 DSG

14 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 14:18 Vetura , Malishevë

Blej Vetura BMW Rks Ose Pa Dogan Auto Center 24h Online

1 400 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 11:23 Shitorja Vetura , Malishevë

Blejm Vetura te Aksidentume dhe me Defekt

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 09:41 Vetura , Malishevë

Shitet sprinteri 312 d

5 500 EUR

06 Dhj 08:41 Vetura , Malishevë

Seat ibiza

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 04:17 Vetura , Malishevë

Golf 4 1.9 TDI Pacifik

5 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Dhj 15:37 Vetura , Malishevë

VW GOLF 2 1989 1.6Benzin RKS 11Muaj

2 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Dhj 14:25 Vetura , Malishevë

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Dhj 11:55 Vetura , Malishevë

❌AUTO-VETURA BLEJM VW BMW MERCEDES AUDI RANGE ROVER DEFEKT

33 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
05 Dhj 09:14 Vetura , Malishevë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Online

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Malishevë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione