Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Malishevë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes,kategori,ose vendndodhje Malishevë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Malishevë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Nën 05:15 Vetura , Malishevë

Mercedes Benz

35 000 EUR

20 Nën 23:05 Vetura , Malishevë

Mercedes Benz C220

35 000 EUR

19 Nën 15:38 Vetura , Malishevë

Shiten gomat

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Nën 05:40 Vetura , Malishevë

Mercedes Benz E280

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 20:18 Vetura , Malishevë

Blejm vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 15:52 Vetura , Malishevë

❌AUTO-VETURA BLEJM VW BMW MERCEDES AUDI RANGE ROVER DEFEKT

33 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
17 Nën 12:58 Vetura , Malishevë

Shes mercedes E200

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Nën 09:16 Vetura , Malishevë

Mercedes B180

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 18:08 Vetura , Malishevë

Mercedes E220 viti 2015 ndrrim me bmv

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Nën 18:21 Vetura , Malishevë

Mercedes E220

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 22:00 Vetura , Malishevë

mercedes citan

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Tet 10:09 Autopjesë dhe Pajisje Të tjera , Malishevë

Shiten pjes mercedes benz w204

270 EUR Price Reduced

29 Tet 15:03 Vetura , Malishevë

Mercedes c220 viti 2002

4 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Tet 13:29 Vetura , Malishevë

Mercedes Benz c220

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Tet 04:33 Vetura , Malishevë

Mercedes w123

1 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Tet 23:55 Vetura , Malishevë

Mercedes C220 Disel viti 2002 shitet- ndrrohet

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Tet 15:11 Vetura , Malishevë

Mercedes-Benz A190 Klass Viti 2002

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Tet 06:45 Vetura , Malishevë

Mercedes

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 13:12 Vetura , Malishevë

mercedes benz c220 amg line

20 000 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 22:50 Vetura , Malishevë

Mercedes 123 2.0 viti 1980

9 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Sht 09:09 Vetura , Malishevë

Mercedes A170

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 18:28 Vetura , Malishevë

mercedes c220 cdi 2.2

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Gush 16:25 Vetura , Malishevë

Mercedes A170

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 10:38 Vetura , Malishevë

motorri i ndrruar me km te 180000 me shybedah

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Korr 19:25 Vetura , Malishevë

Kombi Mercedes

2 600 EUR

24 Korr 15:56 Vetura , Malishevë

Mercedes A170

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Korr 19:15 Vetura , Malishevë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

5 555 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
13 Korr 00:10 Vetura , Malishevë

Mersedes c në gjendje perfekte një pronar prej doganimi

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Korr 16:25 Vetura , Malishevë

Mercedes C220

14 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 20:00 Vetura , Malishevë

Mercedes benz c220

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Korr 21:48 Vetura , Malishevë

Mercedes benz c220

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Korr 19:52 Vetura , Malishevë

Mercedes

23 Qer 02:00 Vetura , Malishevë

Mercedes A160 Automatik

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Qer 12:36 Vetura , Malishevë

shitet golf 2 1.6 benzin tip top

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 13:03 Vetura , Malishevë

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Qer 12:11 Vetura , Malishevë

Mercedes-C220

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Malishevë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione