Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 4 - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Malishevë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 4,kategori,ose vendndodhje Malishevë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 4 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Malishevë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Sht 06:11 Vetura , Malishevë

Golf 4

15 Gush 18:28 Vetura , Malishevë

Golf 4

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 20:18 Vetura , Malishevë

Golf 4

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 19:15 Vetura , Malishevë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

5 555 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
12 Korr 06:40 Vetura , Malishevë

Opel Meriva 1.7 diesel 2005

3 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Qer 11:24 Vetura , Malishevë

Blejm vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 12:48 Vetura , Malishevë

Shes Golf 4 Pacifik 2 tkuqe 2003

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Qer 14:11 Vetura , Malishevë

Karriga per Golf 4 me Airbag

80 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 21:39 Vetura , Malishevë

Kerkoj Golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 15:45 Vetura , Malishevë

blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 15:36 Vetura , Malishevë

Blejm Vetura te Aksidentume

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 20:38 Vetura , Malishevë

Blejm Vetura te Aksidentume

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 18:10 Vetura , Malishevë

Blejm Vetura te aksidentume

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 21:35 Vetura , Malishevë

Golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 20:58 Vetura , Malishevë

Golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 14:07 Vetura , Malishevë

Golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 11:14 Vetura , Malishevë

Shes golf 4 dizell 1.9 tdi ithjesht viti 99

4 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Shk 15:50 Vetura , Malishevë

Golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 09:48 Vetura , Malishevë

Shitet

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Shk 23:07 Vetura , Malishevë

Shitet

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Jan 12:08 Vetura , Malishevë

Golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 11:58 Vetura , Malishevë

Golf 6 -2.0- 4 Motion -6+R Shpejtsi VP- 2009

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 16:49 Vetura , Malishevë

Golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 03:45 Vetura , Malishevë

Shiten fellnet nr 17

35 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 22:43 Vetura , Malishevë

Golf 4 1.9 TDI dizell me regjistrim

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Dhj 12:40 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Malishevë

Bandash 120€

120 EUR

13 Dhj 06:50 Autopjesë dhe Pajisje Të tjera , Malishevë

FARA LED LUPA PER GOLF 4

50 EUR

09 Dhj 13:52 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Malishevë

Traktori

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 4 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Malishevë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Golf 4 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • golf 4 në kategorinë Makina
  • golf 4 në kategorinë Vetura | Renault
  • golf 4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Vento
  • golf 4 në kategorinë Vetura | Toyota | Yaris
  • golf 4 në kategorinë Vetura | Seat | Alhambra
  • Golf 4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat CC | Passat
  • Golf 4 në kategorinë Vetura | Asia Motors
  • Golf 4 në kategorinë Vetura | Peugeot
  • golf 4 në kategorinë Vetura | Great Wall

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione