Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 6 - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Mitrovicë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 6,kategori,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 6 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:33 Vetura , Mitrovicë

Golf 6 Automatik 2.0 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:10 Vetura , Mitrovicë

Shitet Toka

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:21 Shitorja Vetura , Mitrovicë

GOLF 5 plus 1.9 TDI TOUR EXTREM i RUJTUN

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:19 Vetura , Mitrovicë

SHITEN KAPAKT ORGJINAL PER GOLF 7/6/5 PROFILI 195/65/15

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:45 Vetura , Mitrovicë

FELLNE ME GOMA TVERES PER AUDI A4 GOLF 5/6/7 PASSAT TOURAN

250 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:45 Vetura , Mitrovicë

FELLNE PER GOLF 5/6/7 AUDI A4 PASSAT B7 TOURAN

450 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:35 Shitorja Vetura , Mitrovicë

GOLF 5 1.9 TDI VITI 2008 6 SHPEHTSI FULL EXTRA

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:35 Shitorja Vetura , Mitrovicë

GOLF 6 77 KW TDI STYLE 2012 DSG AUTOMATIK

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:35 Shitorja Vetura , Mitrovicë

GOLF 6 2.0 TDI STYLE 2010 DSG

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 17:17 Vetura , Mitrovicë

Golf 6 2.0 Tdi DSG Match

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 16:00 Vetura , Mitrovicë

Golf 6 TDI 2.0 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 10:11 Vetura , Mitrovicë

Shitet Golf 3 1.9 Turbo Dizel Regjistrim 6 Muaj

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 09:39 Moped (nën 50cc) , Mitrovicë

Shitet bicileta e firmes Fischer - German

50 EUR

19 Sht 08:41 Vetura , Mitrovicë

Golf 6 1.6

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Sht 14:22 Vetura , Mitrovicë

Shitet Golf 6 2008 Manual,Diesel 2.0 Highline i ruajtur

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 08:57 Vetura , Mitrovicë

Golf 5 2.0 disell manual 6+1 pa dogan

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Sht 10:09 Vetura , Mitrovicë

VW GOLF 6 2.0 TDI AUTOMATIK DSG NE GJENDJE PERFEKTE RKS����

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 19:11 Vetura , Mitrovicë

Golf 6 DSG 1.6TDI HIGH Line

98 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 13:44 Vetura , Mitrovicë

Golf 6 GTI 2.0 TSI

11 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 05:31 Vetura , Mitrovicë

SHITETw GOLF 6 2.0TDI REGJISTRIM 7muaj

7 800 EUR

28 Gush 02:17 Vetura , Mitrovicë

Shitet.

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 02:34 Vetura , Mitrovicë

Shitet

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 14:44 Vetura , Mitrovicë

Shitet golf 6 2012 r line

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Gush 22:17 Vetura , Mitrovicë

Shitet golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Gush 11:22 Vetura , Mitrovicë

Golf 7 77Kw 6 Shpejtsi Viti 2015 Model Highline Pa Dogan

8 000 EUR

04 Gush 22:19 Vetura , Mitrovicë

Golf 7 2.0 2018

16 950 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Gush 06:35 Vetura , Mitrovicë

SHITET GOLF 6 2.0TDI REGJISTRIM 7Muaj

7 800 EUR

31 Korr 11:53 Vetura , Mitrovicë

Golf 7 77 kw Viti 2015 Model Blumotion 6shpejtsi

8 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Korr 09:01 Vetura , Mitrovicë

Shitet

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Korr 11:22 Vetura , Mitrovicë

Golf 7 - LOUNGE 2.0 - 2015

12 900 EUR

15 Korr 11:59 Vetura , Mitrovicë

Golf 5

2 600 EUR

10 Korr 08:43 Vetura , Mitrovicë

Shes golf 2 dizell 049-180-401

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Korr 17:17 Vetura , Mitrovicë

Shitet golf 4, dizell T(DI)

4 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Korr 20:58 Vetura , Mitrovicë

Golf 7 viti 2013 manual 6+R 2.0 disel RKS

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 6 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione