Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të reja dhe të përdorura në shitje në Prishtinë

Shitja e makinave në Prishtinë. Ne ofrojmë një gamë të gjerë makinash në shpalljet për makina në shitje duke përfshirë makina të reja, makina të përdorura, makina bujqësore, vetura, motoçikleta, makina të dëmtuara dhe më shumë.


Mjafton të eksploroni faqen tonë dhe të përdorni filtrat për kërkim për të gjetur makina në shitje në qytetin e Prishtinës.

24 Maj 14:09
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:42
Linku:
Vetura , Prishtinë

Mercedes S

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:33
Linku:
Vetura , Prishtinë

FIAT SCUDO 2.0 / DIZEL / 2005 / PIKAP

1 850 EUR

23 Maj 23:36
Linku:
Vetura , Prishtinë

Shitet Volvo S80 D5 2.4 Automatik 2002

5 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 12:15 Vetura , Prishtinë

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

9 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 12:14 Vetura , Prishtinë

Reno Clio 1.5 DCI me klim 1 vit regjistrim

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:13 Vetura , Prishtinë

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

9 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 12:10 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

9 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 12:10 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

9 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 12:10 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

8 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 12:09 Vetura , Prishtinë

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 11:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW T-Roc 2.0 TDI Life DSG 4 Motion Panoram Kamere Full Extra

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG HIGHLINE

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:56 Vetura , Prishtinë

Shitet rks deri 08/09/2023

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 3C 1.9 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:54 Vetura , Prishtinë

Kran - korp me qera 18*M

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 11:54 Vetura , Prishtinë

Shes pikap caddy 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:50 Vetura , Prishtinë

shes Opel Vectra 2.0 Dizell rks 1 vjet

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 11:50 Vetura , Prishtinë

Jeep Liberty Autoamtik Dizel 4x4

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:50 Vetura , Prishtinë

Range Rover Autobiography Sport - 3.0D RKS

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:50 Vetura , Prishtinë

Shkoda oktavia 2011 ne gjendje shume te mire

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 11:49 Vetura , Prishtinë

Range Rover Evoque 10.2012 2.2 dizel Automatik

17 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:49 Vetura , Prishtinë

Jeep Liberty Automatik Dizel 4x4

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:49 Vetura , Prishtinë

Golf 5 1.9

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:49 Vetura , Prishtinë

Golf 6 12/2010 rks 1vit

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:49 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2011 RKS 2.0 Quatro

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:49 Vetura , Prishtinë

Passat B8 2.0 Diesel

15 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:49 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes R Clas 3.0 Evo

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:49 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz C220 RKS 2005

Sot 11:48 Vetura , Prishtinë

BMW 730d RKS AUTOMATIK 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:48 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Prishtinë

Helmet Vepsa Xmax piaggio

65 EUR Price Reduced

Sot 11:48 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 2012 AUTOMATIK 3.0 RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:48 Vetura , Prishtinë

Porsche Panamera 3.0D-Automatik -1 vit RKS

39 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz E220 RKS 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:48
Linku:
Vetura , Prishtinë

RENAULT MEGANE INTENSE AUTOMATIK - 2017

14 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:48 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA 1.3ECOFLEX ME DOGAN RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 Autopjesë dhe Pajisje Pjesë rezerve , Prishtinë

Leda golf 7GTD GTi Rline

360 EUR

Sot 11:48 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Prishtinë

Fellne Atlanta me goma vere 2020

320 EUR

Sot 11:47 Vetura , Prishtinë

Iveco Daily 35S10 FRIGO-40 NGRIMJE T THELL ME DOGAN 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:47 Vetura , Prishtinë

Golf VII 2.0 TDI Cup Model 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:47 Vetura , Prishtinë

Golf 6 Plus 1.6 tdi Match 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:47 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2.0tdi 2014 me dogan

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:47 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Prishtinë

Fellne me goma vere 16

250 EUR

Sot 11:47 Vetura , Prishtinë

Passat B7 2.0tdi Rline dsg 2013

9 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Merrjep ofron një treg në online për blerjen dhe shitjen e veturave, makinave makinerive bujqësore dhe pjesëve të automjeteve.


Qëllimi kryesor i Merrjep është që të plotësojë nevojat e të gjithë atyre që janë duke kërkuar makina në shitje në qytetin e Prishtinës. Duke përdorur platformën tonë ju mund të gjeni makina në shitje dhe të blini ose shisni makina të reja ose të përdorura, kamionë, motoçikleta dhe madje edhe rimorkio.


Për më tepër, është e mundur të kërkoni për makina në shitje sipas markës, modelit, kilometrazhit, vitit të prodhimit dhe çmimit.


Makina në shitje - Cfarë lloj makinash mund të gjeni në MerrJep?


Nëse jeni duke kërkuar për makina në shitje të reja ose të përdorura, ose thjesht po kërkoni për një marrëveshje të mirë, ne kemi përgatitur një listë me disa nga llojet e makinave që mund t'i gjeni në faqen tonë.


Vetura


MerrJep ofron mbi 80.000 shpallje për vetura të reja dhe të përdorura në shitje në qytetin e Prishtinës. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar vetura të markës BMW, Mercedes, Audi. Opel, Volkswagen, Toyota etj, në MerrJep mund t'i gjeni markat më të njohura të veturave dhe jo vetëm.


Makineri bujqësore


Përveç shpalljeve për makina në shitje, platforma jonë gjithashtu ofron makina bujqësore të nevojshme për kryerjen e shumë punëve në bujqësi dhe fusha tjera punuese.


Gjatë kërkimit tuaj në këtë kategori ju do të mund të gjeni traktorë, moto-kultivatorë, korrëse, mbjellëse gruri, pompa uji dhe më shumë.


Motoçikleta


Pa dyshim se kategoria e motorrëve është gjithashtu një kategori e pasur me modele dhe lloje të ndryshme motorrësh. Kjo kategori ofron mundësi të shumta zgjedhjeje për motorra mbi dhe nën 50cc, motorra me 4 rrota ATV, motorra sportiv, off road etj të markave Yamaha, Suzuki, Kawasaki, Honda, Aprilia.


Si të kërkoni makina në shitje në MerrJep?


Kategoria e makinave ofron një përzgjedhje të madhe makinash për të gjithë ata që janë duke kërkuar makina në shitje në Prishtinë.


Kjo kategori numëron mbi 100.000 shpallje për makina të llojeve të ndryshme në shitje.


Gjatë kërkimit tuaj për makina në shitje, juve do ju shfaqen shpallje për makina, vetura, makina bujqësore etj. Për të gjetur më shpejtë llojin e makinës që kërkoni mjafton të selektoni njërën nga nën kategoritë e listuara më lartë dhe bëni zgjedhjen tuaj.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione