Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pasat - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Prizren

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pasat,kategori,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pasat Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Sht 11:46 Vetura , Prizren

PASAT 3C

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Sht 21:11 Vetura , Prizren

Motorra 1.6 dizell per golf 2.3.gjeta.audi 80 t2 t3 etj

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Sht 21:05 Vetura , Prizren

BMW ne shitje

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 13:34 Vetura , Prizren

Audi a3

8 200 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Sht 12:08 Vetura , Prizren

Golf 7.5 FaceLift 2.0 TDI 4Motion Pa Dogan ( Ndrrohet )

11 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Sht 12:29 Vetura , Prizren

VW Pasat 2.0 TDI4M B8

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 21:48 Vetura , Prizren

shitet

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 13:13 Vetura , Prizren

BLEJME VETURA PA DOGANE (EURO4)

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Gush 11:51 Vetura , Prizren

Golf VII 7 2.0 TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 09:52 Vetura , Prizren

Shitet pasat pa dogan viti 2015

13 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Gush 03:57 Vetura , Prizren

Golf VII - 7. TDI 2.0

13 Gush 07:06 Vetura , Prizren

✅Pasat Tdi✅

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 16:29 Vetura , Prizren

✅Pasat Tdi ✅

2 900 EUR

04 Gush 09:09 Autopjesë dhe Pajisje Rimorkio , Prizren

Kug per passat

30 EUR

04 Gush 03:33 Vetura , Prizren

Shitet Pasat B7

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 07:00 Vetura , Prizren

PASSAT B7 4 MOTION DSG 2.0

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 13:55 Vetura , Prizren

500

22 Korr 09:30 Vetura , Prizren

Pasat 1.9 Tdi Rks

900 EUR

22 Korr 04:12 Vetura , Prizren

Motorra.1.9 dizel per golf gjeta audi 80 t2 t3 t4 etj

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Korr 11:55 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Prizren

SHES SKUTERIN SUZUK BURGMAN 250CC

1 500 EUR

21 Qer 16:22 Vetura , Prizren

Mercedes CLS 350 shitet Ndrohet 049 567 443

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 21:13 Vetura , Prizren

VW PASSAT 3C 2008 Highline

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Qer 05:20 Vetura , Prizren

PASSAT B5 1.9 Tdi 2002

4 200 EUR

13 Qer 11:24 Vetura , Prizren

BLEJM VETURA

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 16:09 Vetura , Prizren

volvo xc60 2014 super full options panorama

16 500 EUR

06 Qer 20:37 Vetura , Prizren

Shitet vetura pasat 2.0 R Line

1 EUR

04 Qer 15:14 Vetura , Prizren

Pasat 1.9 Tdi 4x4 Rks✅️

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 16:53 Vetura , Prizren

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Maj 13:33 Vetura , Prizren

Pasat B8 2016 2.0. DSG

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 13:19 Vetura , Prizren

VW PASSAT 3C 2008 HIGHLINE

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Maj 20:31 Vetura , Prizren

Shitet

5 600 EUR

09 Maj 08:08 Vetura , Prizren

Kerkoj parakolp vw phaeton 2002-2007

09 Maj 02:59 Vetura , Prizren

VW PASSAT 3C HIGHLINE 2008

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 15:40 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Prizren

Fellga

230 EUR

07 Maj 16:30 Vetura , Prizren

VW PASSAT 3C HIGHLINE 2008

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Maj 05:24 Vetura , Prizren

Shitet passat cc 2.0 dsg

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 15:48 Vetura , Prizren

Shitet pasati 2.0 TDI RLine DSG 2017

30 Pri 15:36 Vetura , Prizren

Blejm vetura te Aksidentume

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 09:37 Vetura , Prizren

Shitet Passat 1.8 Turbo Benzin

24 Pri 09:38 Vetura , Prizren

Pasat

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 13:45 Vetura , Prizren

blejm vetura te aksidentume

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 20:56 Vetura , Prizren

Bmw x5 shitet Ndrrohet 049 567 443

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Pri 06:11 Vetura , Prizren

PASAT B8 2.0

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pasat | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione