Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

25 ulese - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 25 ulese,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 25 ulese Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:38 Shitorja Vetura , Gjakovë

OPEL INSIGNIA 2.0TD 4x4 - i sapo Doganuar

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Shitorja Vetura , Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI DSG - i sapo Doganuar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 15:31 Vetura , Prishtinë

Audi A4 2.0 TDI Automatik

9 200 EUR

18 Jan 10:16 Vetura , Mitrovicë

Touran 1.9 TDI AUTOMATIK DSG GJENDJE PERFEKTE 049200630

5 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Dhj 17:00 Vetura , Burim

Audi A3

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 16:00 Vetura , Vushtrri

Shitet minibusi iveco

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 14:12 Vetura , Skenderaj

I SHITUR AUDI A6 3.0TDI 2006 AUTOMATIK

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Qer 16:52 Vetura , Besianë

Passat B5.5 2.5 V6 TDI 4Motion AUTOMATIK 2003

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Maj 00:56 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi Makina udhëtimi , Kastriot

minibus

4 300 EUR

30 Mar 14:51 Vetura , Mitrovicë

Shes Citroen dizel 1.9 regj 25.08.2022 viti 1996

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 12:02 Vetura , Gjilan

U shitttt flm merrjep

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 23:27 Vetura , Skenderaj

I SHITUR VW TOURAN 1.9TDI 7 ULESE 2006

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 12:47 Vetura , Pejë

BMW e39 530d Lifestyle ��

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Maj 11:32 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi Makina udhëtimi , Kastriot

minibus

3 999 EUR

14 Mar 12:30 Vetura , Besianë

Mercedes A160 CDI 08/2012 I SAPO DOGANUAR

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 17:38 Vetura , Besianë

Mercedes A160 CDI 2012 I Sapo Doganuar

5 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 18:38 Vetura , Besianë

Passat B5 2.5 V6 TDI 2002 Klimatronik

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 18:27 Vetura , Besianë

Bmw 525 Dizell 1996 Me Klim Rks

1 400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Gush 19:15 Vetura , Besianë

BMW 525 Dizell 1996 URGJENT

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Maj 21:12 Vetura , Besianë

Passat B7 2.0 TDI DSG 2014 1 Vit Rks 1 Pronar

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 17:54 Vetura , Besianë

Mercedes E220 ECO DRIVE 2011”I Doganuar” Automatik

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
09 Shk 13:25 Vetura , Besianë

Mercedes E220 CDI Automatik 11/2011 “I DOGANUAR”

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
16 Nën 23:18 Vetura , Lipjan

Peugeot

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Sht 12:33 Vetura , Mitrovicë

Pasat 3C 2.00

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 20:28 Vetura , Fushë Kosovë

Shes Fiat marea Weekend 100 td 1.9 - 1999.

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 11:56 Vetura , Prishtinë

Shitet kombi (minibus) Mercedes Benz

9 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 20:42 Vetura , Ferizaj

Audi A8, 4.2 TDI Quattro, 2010, 113'000km

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Nën 09:37 Vetura , Prishtinë

Shitet Kombi (minibus) Mercedes

10 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 10:25 Vetura , Gjilan

Shitet kombi urgjent

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 09:57 Vetura , Prizren

Golf 2 1.6 benzin

450 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 14:21 Vetura , Prishtinë

*** Peugeot 307 SW 2.0 HDI 2003 -03

4 150 EUR

15 Korr 21:31 Vetura , Prishtinë

OPEL ZAFIRA A EXECUTIVE -04

5 300 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 25 ulese | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 25 ulese në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • 25 ulese në kategorinë Vetura | VW Volkswagen

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione