Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Nën 16:02
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Nën 16:02
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 22:25 Vetura , Prishtinë

Bmw X6 M50d 2013 M-Performance i doganuar Face/Lift

21 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:25 Shitorja Vetura , Prizren

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:24 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS A

9 900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:24 Shitorja Vetura , Rahovec

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

38 349 888 028 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 22:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

9 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 22:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

9 800 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 22:18 Vetura , Prishtinë

AUTO-PJES”LENTI “ BEJM SHITJEN E GJITHA PJESVE ��BMW��AUDI��

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 22:16 Vetura , Gjilan

BMW XDRIVE AUTOMATIK 2015

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:14 Shitorja Vetura , Mitrovicë

Kemi Pjes Pere Te Gjitha Llojet e Veturave

1 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:12 Shitorja Vetura , Klinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 22:03 Shitorja Vetura , Prizren

BMW X5 G5X Xdrive30D PANORAM

61 950 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:03 Shitorja Vetura , Prizren

BMW X4 M40d Xdrive20D

44 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:03 Shitorja Vetura , Prizren

BMW 318D Automatik

21 950 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:01 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shitet Bmw 320 , Xdrive sport automatik. 2017 viti.

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:57 Vetura , Prishtinë

VW Touran - Automatik - 2013 - 1.6 Diesel - 105 PS

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura Bmw 320 Xdrive Touring 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:56 Vetura , Lipjan

Automatik bmw 320. 2.0 d viti 2002 rks ni vit

4 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:55 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw X6 50D Mpaket Viti 2016 Full Extra

6 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:55 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw 320D Facelift Viti 2016 Me Dogan

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:55 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw X6 50D Mpaket Viti 2016 Full Extra

6 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:54 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw 118D Viti 2017 Mpaket Full Extra Me Dogan + 383 44 838

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:54 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw 118D Viti 2017 Facelift Me Dogan Automatik

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:53 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw 520 D Viti 2011 Full Rks 8 Muj + 383 44 838 848 + 383

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:53 Vetura , Viti

Bmw 118D Manuel PA DOGAN

2 700 EUR

Sot 21:53 Vetura , Ferizaj

BMW E46 330D

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:52 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw X3 2.0D Automatik Viti 2010 Rks + 383 44 838 848 + 38

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:49 Vetura , Gjakovë

BMW 116i, Automatik ����

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:49 Vetura , Gjilan

BMW 116 /2.0D/ 2014

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:48 Vetura , Prizren

Shitet BMW F31 318d automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:45 Vetura , Ferizaj

BMW X6 40d X-Drive 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:45 Vetura , Ferizaj

Bmw X1 20D Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:38 Vetura , Prishtinë

Golf 7 1.6 2014 AUTOMATIK RKS

11 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:35 Vetura , Ferizaj

Peugeot expert 2.0 hdi rks 7 muj viti 2013 3.800 eu

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Bmw në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • BMW në kategorinë Makina
  • bmw në kategorinë Vetura | VW Volkswagen
  • Bmw në kategorinë Vetura | BMW | Z4 | Z-modele
  • Bmw në kategorinë Vetura | BMW | 740 | Seri 7
  • Bmw në kategorinë Vetura | BMW | Seri 5
  • Bmw në kategorinë Vetura | MINI | Cooper
  • bmw në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • BMW në kategorinë Vetura | BMW | Z3 | Z-modele
  • Bmw në kategorinë Vetura | Opel | Combo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione