Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 1 - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 1,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 1 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:02
Linku:
Vetura , Prishtinë

Golf 7 Automatik - super gjendje pak kilometra

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:03
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q2 35 TDI QUATTRO / AUTOMATIK / 2019

24 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Sht 11:15
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q2 35 TDI QUATTRO / AUTOMATIK / 2019

24 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Sht 17:23
Linku:
Vetura , Gjilan

GOLF 7 2.0 TDI “DSG-AUTOMATIC”

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 13:31 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL INSIGNIA 2.0 AUTOMATIK RKS 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:18 Vetura , Drenas

Golf 7 2.0Tdi Automatik 2015 Pa Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:18 Vetura , Gjilan

shitet

Sot 13:18 Vetura , Ferizaj

Mercedes c220 cdi 2009 Rks 1 vit Bejm Ndrrim

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:17 Vetura , Gjilan

Golf 6+

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:16 Vetura , Fushë Kosovë

Audi Q2 Facelift 2016 Gjendje perfekte RKS

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:05 Vetura , Pejë

Golf 6 R Line 2.0 DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:03 Vetura , Prishtinë

AUDI A5 50 TDI QUATTRO 3xSline I DOGANUAR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:02 Vetura , Pejë

Golf 6 plus 2.0 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:00 Vetura , Vushtrri

Shitet Toka

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:56 Vetura , Mitrovicë

Shitet Toka

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:52 Vetura , Prishtinë

Seat Leon 1.6 TDI

Sot 12:52 Vetura , Pejë

VW Golf 7.5 AUTOMATIK DSG 2019 •Join Edition•

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:50 Vetura , Prishtinë

SHITET OPEL CORSA 1.3 CDTI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:49 Vetura , Prishtinë

SHITET POLO 1.6TDI AUTOMATIK

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:49 Vetura , Prishtinë

SHITET GOLF 7

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:49 Vetura , Prishtinë

SHITET GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:37 Vetura , Besianë

GOLF 6 2.0 TDI VP 2009 RKS 1 VIT

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:37 Vetura , Besianë

GOLF 5 1.9 TDI VITI 2006 RKS 1 VIT

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 12:30 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 5 - 2.0 TDI / GT SPORT - FULL OPSION

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:28 Vetura , Mitrovicë

Golf 7.5 Facelift 1.6 tdi (di) te kuqe

13 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Golf VI 1.4B Viti 2011 Rks

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:20 Vetura , Prishtinë

Renault megane-2017me150mij-KM kalume

6 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:19 Vetura , Ferizaj

VW Golf 7.5 AUTOMATIK DSG 2019 •Join Edition•

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:13 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 R-LINE DSG me dogan

16 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:03 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 8 2.0 TDI LIFE / DSG / 2020 / ME DOGAN

24 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:03 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q2 35 TDI QUATTRO / AUTOMATIK / 2019

24 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:03 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 190ps QUATTRO / AUTOMATIK / FULL MATRIX

18 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:02 Vetura , Ferizaj

Opel Astra J 1.7 CDTI 2013 Facelift

8 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:01 Vetura , Ferizaj

Škoda Octavia 1.6 TDI 2013 Automatik

10 799 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:01 Vetura , Ferizaj

Opel Antara 2.2 CDTI 184ps Automatik

9 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:01 Vetura , Ferizaj

CHEVROLET CRUZE 2.0 CDTI AUTOMATIK 2013

8 299 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:00 Vetura , Ferizaj

Hyundai i20 1.1 CRDI Dizel 2013

6 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:37 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 2.0 - AUTOMATIK - VITI 2012 -

9 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:35 Vetura , Prishtinë

BMW X1 SDRIVE 2.0 - RKS - VITI 2013 -

10 450 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:18 Vetura , Drenas

Mercedes e class 220 cdi

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:05 Vetura , Prishtinë

Urgjent kerkojme vetura te interesuarit ne tel

Viti: 1992
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 10:32 Vetura , Pejë

VW GOLF 5 1.9 TDI MANUEL.6 SHPEJSI 4X4.2007 EN FUND

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:25 Vetura , Viti

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:23 Vetura , Prishtinë

Golf 6 1.6Dsg Automatik 2011 sakte

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:15 Vetura , Prishtinë

VW Touran - Automatik - 2013 - 1.6 Diesel - 105 PS

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:06 Vetura , Vushtrri

-GOLF 7.5 1 6 TDI -AUTOMATIC 7 shpejtesi -Face lift m

13 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:06 Vetura , Vushtrri

GOLF V 2.0 TDI MODEL 2005 SPORTLINE

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:02 Shitorja Vetura , Mitrovicë

Golf 5 1.9 Tdi GoaL 2006 1 Pronar ne kosov

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:02 Vetura , Prishtinë

Golf 7 Automatik - super gjendje pak kilometra

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:01 Vetura , Ferizaj

GJIP MAZDA CX7,2.2 DIESEL ,VP 2011,4X4 AWD

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:01 Vetura , Pejë

Golf 6 GTD DSG

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:56 Vetura , Viti

GOLF 7 PLUS 1.6 TDI 81 KW AUTOMATIK DSG VITI 2016 - PA DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 1 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • golf 1 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf
  • Golf 1 në kategorinë Makina
  • Golf 1.6 në kategorinë Vetura | Audi | A3
  • golf 1 në kategorinë Vetura | Ford | Focus C-Max
  • GOLF 1 në kategorinë Vetura | Seat
  • Golf 1 në kategorinë Vetura | Ford
  • golf 1 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf
  • golf 1 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Karmann Ghia
  • golf 1 në kategorinë Vetura | Mitsubishi | Galant
  • Golf 1 në kategorinë Vetura | Fiat | Uno

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione