Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Hunday Santa Fe - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Hunday Santa Fe,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Hunday Santa Fe Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:19 Vetura , Prishtinë

Kamere sigurie dhe gjuetie me bateria

68 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 17:09 Vetura , Prishtinë

��Falas| Laser meter profesional

38 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 17:08 Vetura , Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 17:07 Vetura , Prishtinë

Peshore digjitale e gjepit

15 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 17:06 Vetura , Prishtinë

Bosch me leter grryse

100 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 16:05 Vetura , Vushtrri

VW JETTA 2.0 AUTOMATIK

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:35 Vetura , Prishtinë

BMW 2.0diesel F20 Automatik 2014

14 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:49 Vetura , Prishtinë

Shes Volkswagen Arteon 3X R-Line

29 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:02 Vetura , Prishtinë

GOLF 5+,VITI 2006 ,1.9 TDI,RKS

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 09:13 Vetura , Skenderaj

Mercedes E220d 4matic 2019 Virtual Cockpit

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:13 Vetura , Skenderaj

VW UP 2016 Me Dogan 90mi km

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 09:01 Vetura , Prishtinë

SHITET GOLF 7

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:54 Vetura , Prishtinë

SHITET POLO 1.6TDI AUTOMATIK

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:42 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:41 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:30 Vetura , Pejë

Volkswagen Kombi T4 2.4 Diesel

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 23:15 Vetura , Prishtinë

Fiat Linea 2009 1.4 B Rks Klime

2 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 23:14 Vetura , Prishtinë

VW Pikap Caddy 1.6 DSG rks 2011 Klime ac

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Nën 23:14 Vetura , Prishtinë

Shitet Bmw 535XD 2014 Facelift Rks Panoram full ekstra

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 23:14 Vetura , Prishtinë

Shitet Renault Kadjar 2017 1.5Dci 110 ps Automatik EDC Bose

16 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Nën 22:23 Vetura , Prizren

Mercedes Benz W123 Old Timer

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 21:19 Moped (nën 50cc) , Ferizaj

Punojm Ngjyra Rafaello etj

1 EUR

29 Nën 18:43 Vetura , Prishtinë

AUTOMATIK OPEL ASTRA 2.0 CDTI ACTIV 2013 NGA ZVICRRA

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 08:03 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI me klim RKS 044192001

4 000 EUR

29 Nën 06:12 Vetura , Pejë

Citroen c3 1.6 Benxin viti 2004

1 750 EUR

28 Nën 09:56 Vetura , Viti

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Nën 19:04 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Nën 19:02 Vetura , Gjakovë

Blejm vetura

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 10:08 Vetura , Prishtinë

BLEJM TIGUAN TE AKSIDENTUAR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 10:06 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Nën 06:09 Vetura , Prishtinë

Hyndai Tucson 2018 2.0D Me TVSH te zbritshme

19 547 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Nën 06:09 Vetura , Drenas

Mercedes w123

4 900 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Nën 06:08 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Drenas

fellne 14

280 EUR

27 Nën 05:54 Vetura , Prizren

Audi A6 3.0 TDI Quattro Panoram Pa Dogan ( Ndrrohe )

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 05:54 Vetura , Prizren

VW GOLF 8 2.0 TDI Automatik Me Dogan 91xxx Km ( Ndrrohet )

31 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
26 Nën 16:33 Vetura , Mitrovicë

DAIHATSU ROCKY 2.8 TURBO

4 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Nën 15:09 Vetura , Ferizaj

Audi A6 3.0tdi Quattro Bitdi AbtPower 360+ps, SoundSystem ��

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 08:33 Vetura , Prishtinë

Blej vetura te aksidentume

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 00:50 Vetura , Therandë

TOYOTA LANDCRUISER

Viti: 1987
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Hunday Santa Fe | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione