Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Urgjent - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Urgjent,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Urgjent Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:14 Vetura , Gjilan

Opel astra 1.7

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 06:41 Vetura , Prishtinë

QMIMI PER CASH

15 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:45 Vetura , Prishtinë

Urgjent kerkojme vetura te interesuarit ne tel

Viti: 1992
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 01:44 Vetura , Prishtinë

049165835 kerkojme urgjent

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:44 Vetura , Mitrovicë

Blejme te gjitha llojet e veturave me Rks urgjent

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:44 Vetura , Prishtinë

Blejme urgjent vetura risiii✅✅✅

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 01:44 Vetura , Prishtinë

Urgjent blejme vetura ✅✅✅ gjithe kosoven

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:01 Vetura , Prishtinë

AUDI A5 50 TDI QUATTRO 3xSline I DOGANUAR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:27 Vetura , Prizren

Peugeot 208 vitti2013 SHİTET URGJENT

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:39 Vetura , Pejë

Shitet Mercedes C220 Diesel Avangarde 4Matic

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:17 Vetura , Ferizaj

BLEJ MERCEDES 190 URGJENT 045693540

29 Sht 14:24 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E220 CDI AUTOMATIK FACELIFT I DOGANUAR RKS

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Sht 14:14 Vetura , Drenas

Golf 7 2.0Tdi Automatik 2015 Pa Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Sht 12:51 Vetura , Pejë

Shes Mercedes c350e PLUG-IN-HYBRID 2X AMG 2018 PILOT DRIVE

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Sht 12:37 Vetura , Pejë

Shes URGJENT BMW GT 530

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Sht 10:10 Vetura , Prizren

U Shit flm -Kia Shuma- regjistrim 10muaj

500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 09:46 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 R-LINE DSG me dogan

16 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 20:13 Vetura , Drenas

Mercedes w123

4 900 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Sht 12:24 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi Makina ndërtimi , Lipjan

kran ndertimi

12 000 EUR Price Reduced

27 Sht 07:37 Vetura , Prishtinë

BMW 1F20 2.0diesel AUTOMATIK

14 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 07:29 Vetura , Pejë

044430619 gjip taureg urgjent !

4 650 EUR Price Reduced

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Sht 16:28 Vetura , Prizren

SHITET OPEL ASTRA 2017 AUTOMATIK URGJENT

12 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 12:34 Vetura , Therandë

URGJENT!!! SHITET OPEL CORSA 2013

5 650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Sht 05:34 Vetura , Ferizaj

URGJENT!!! BMW 116d (2.0)---RKS---94.000Km----Automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
25 Sht 02:58 Vetura , Prishtinë

Shitet urgjent: Peugeot 206 SW, 1.4 b, RKS, viti 2004. Tel.

1 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 16:55 Vetura , Prishtinë

Blejme vetura Rks ✅✅✅

Viti: 2006
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
22 Sht 16:53 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura 24 ore online

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 10:33 Autopjesë dhe Pajisje Të tjera , Lipjan

Rover 75 shitet per pjes

200 EUR Price Reduced

22 Sht 10:10 Vetura , Artanë

Blej Vetura

1 111 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 10:08 Vetura , Besianë

Blej vetura

1 234 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Urgjent | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Urgjent në kategorinë Makina
  • Urgjent në kategorinë Vetura | Renault | Kangoo
  • urgjent në kategorinë Vetura | Opel | Kadett
  • Urgjent në kategorinë Vetura | BMW | X1 | X-modele
  • urgjent në kategorinë Vetura | BMW | 760 | Seri 7
  • Urgjent në kategorinë Vetura | Maserati
  • urgjent në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | B 180 | B-Class
  • urgjent në kategorinë Banesa
  • urgjent në kategorinë Vetura | Ford | Galaxy
  • URGJENT në kategorinë Vetura | Renault | Grand Scenic

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione