Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Viqa - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Viqa,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Viqa Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:36 Vetura , Pejë

VW Caddy - RKS ✅

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Dhj 20:30 Vetura , Shtime

Pollo

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 14:57 Vetura , Mitrovicë

E shitur!

9 600 EUR

02 Nën 10:55 Makina bujqësore dhe pyllore Të tjera , Viti

Aparat per viqa

25 Tet 11:17 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Skenderaj

shitet

5 500 EUR

28 Gush 17:41 Vetura , Prishtinë

Kombi T4 1.9

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Gush 12:09 Makina bujqësore dhe pyllore Të tjera , Malishevë

Shitet makina sillazhit

1 200 EUR

17 Gush 17:01 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Skenderaj

imt 539

3 800 EUR

17 Gush 10:10 Vetura , Vushtrri

Mercedes a clas

17 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Korr 08:08 Vetura , Mitrovicë

Golf 7 R Gti

1 EUR

07 Qer 08:17 Vetura , Prishtinë

Shes golf 2 1.6dizel 044738680

1 EUR

05 Qer 20:08 Makina bujqësore dhe pyllore Makina lidhëse , Drenas

Shitet presa

1 300 EUR

28 Maj 19:38 Vetura , Prishtinë

T4 1.9 turbo

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Pri 22:15 Vetura , Prizren

shitet

3 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Pri 10:54 Makina bujqësore dhe pyllore Të tjera , Klinë

pres maqin e sillazhit

750 EUR

27 Mar 20:07 Vetura , Mitrovicë

E shitur!

3 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Shk 09:51 Vetura , Mitrovicë

U SHIT! FLM MERRJEP!

7 300 EUR

03 Shk 21:10 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Vushtrri

IMT 533

1 950 EUR

02 Shk 20:07 Vetura , Klinë

shes kamioneten t2 per 7veta me prokolic 1.9dizel

900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 21:36 Vetura , Klinë

shitet kamioneta t2 1.9 dizel tiptop

900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Viqa | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione