Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ford connect 2004 - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ford connect 2004,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj ford connect 2004 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Nën 22:35 Vetura , Gjilan

Ford connect 1.8 dizell 2004 i sapo doganuar

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Pri 15:58 Vetura , Prishtinë

Shitet Ford transit connect 1.8 dizell vp 2004 Shitet Ford g

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Tet 00:26 Vetura , Dardanë

Ford Connect T200 1.8 Diesel���� MUNDSI NDRRIMI ME GJIP

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 21:34 Vetura , Prishtinë

Ford Connect 200S

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
19 Maj 19:56 Vetura , Shtime

Pikap Fors Transit

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 18:10 Vetura , Shtime

Ford Transit

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 14:00 Vetura , Mitrovicë

Shitet Ford Transit Connect 1.8 me Dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Mar 15:08 Vetura , Shtime

Ford Transit Connect

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 13:02 Vetura , Ferizaj

Ford transit connect

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 08:03 Vetura , Pejë

Ford Transit Connect - Qmim i volitshem

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Dhj 08:01 Vetura , Pejë

Ford Transit Connect qmim të volitshem

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Maj 21:02 Vetura , Fushë Kosovë

pikap ford

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Gush 17:27 Vetura , Ferizaj

Ford connect 1.8 dizell viti 2004 prej zvicrre

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Korr 18:51 Vetura , Prishtinë

Ford

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Maj 15:22 Vetura , Prishtinë

Ford connect 2004

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Jan 12:50 Vetura , Lipjan

Ford Transit Connect 1.8 disel 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 19:53 Vetura , Prishtinë

U SHIT Ford pikap 2004* 1.8 dizel nga Gjermania

1 930 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ford connect 2004 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione