Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mercdes - Makina Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercdes,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mercdes Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Dje 10:04 Vetura , Prishtinë

Mercdes E 220 cdi

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Qer 22:33 Vetura , Drenas

Mercdes c 220 cdi 1 vit rks

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 21:00 Vetura , Prishtinë

Mercdes C250 AMG 4MATIC KARAVAN CH

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 19:00 Vetura , Drenas

Mercdes c 220 i doganuar

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 10:42 Vetura , Ferizaj

Shes Mercedes ml 270

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Qer 18:48 Vetura , Ferizaj

Mercdes 190 ni vit regjistrim

06 Qer 08:49 Vetura , Gjilan

Pjes per kerre mercdes c w203

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Qer 07:29 Vetura , Ferizaj

Mercdes 220 E Automatik

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 11:14 Vetura , Mitrovicë

Mercedes E 220

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 11:04 Vetura , Mitrovicë

Mercedes e 220

55 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Qer 04:05 Vetura , Pejë

Shitet Mercdes Benz 190 viti 1991 rks 10 muj 049723309

2 150 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Qer 06:34 Vetura , Ferizaj

Shiten fellnet per mercedes

350 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 17:40 Servis për makina , Ferizaj

Shes pjes 049197008

1 EUR

22 Maj 16:32 Vetura , Pejë

Mercdes A Class

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 23:35 Vetura , Burim

Shitete Mercdes Benz 124 rks 3 muj 049723309

2 250 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Maj 17:00 Vetura , Ferizaj

Mercdes Benz 270 CDI Avangard. 6200€

6 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Maj 00:39 Vetura , Ferizaj

Shiten fellent per mercedes glk

360 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Maj 15:47 Vetura , Ferizaj

Mercdes c220

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 09:20 Vetura , Prishtinë

049550140MERCDES SPRINTER VITI 2005 RKS DER MUJIN E 9/202

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Maj 21:08 Vetura , Ferizaj

Shes Kamionin

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Maj 20:15 Vetura , Drenas

MERCDES c 220 cdi full opcion

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Maj 11:28 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercdes Benz 250 rks 1 vit

Viti: 1990
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
30 Pri 09:13 Vetura , Prishtinë

Shes mercdes c200 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Pri 17:05 Vetura , Prishtinë

Shes fellne per mercdes 17 ose ndrrim per vw 17 ose 18

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 17:03 Vetura , Pejë

Mercdes B Class

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 10:38 Vetura , Pejë

Mercdes B Class

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Pri 14:10 Vetura , Ferizaj

Mercdes 190

30 Mar 02:29 Vetura , Drenas

mercdes-benz e350

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Mar 16:50 Vetura , Ferizaj

Mercdes a clas benzi 1.6 rks 1 vit viti 98 info 049197008

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercdes | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione