Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shtërpcë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Shtërpcë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Shtërpcë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:21 Vetura , Shtërpcë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:14 Vetura , Shtërpcë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:51 Vetura , Shtërpcë

SEAT Leon 1.2 TSI 2012 195.xxx Kilometra vetem me dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:05 Vetura , Shtërpcë

Golf 6 AUTOMATIK FULL

11 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 21:30 Vetura , Shtërpcë

Audi A6

2 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 21:25 Vetura , Shtërpcë

Audi A3

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 21:17 Vetura , Shtërpcë

OPEL INSIGNIA

14 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 12:31 Vetura , Shtërpcë

Audi A6 2014 3.0 204HP

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Nën 08:58 Vetura , Shtërpcë

Blej Vetura TBera Ndeshje ose Defekt o����✅✅����

1 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Nën 05:16 Vetura , Shtërpcë

Shitet renault kango

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Nën 16:22 Vetura , Shtërpcë

Audi A3

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Nën 06:02 Servis për makina , Shtërpcë

Dyer per garazha horman germany

07 Nën 06:01 Servis për makina , Shtërpcë

Dyer per garazha horman germany

03 Nën 11:04 Vetura , Shtërpcë

Auto je u dobrom stanju

5 700 EUR

01 Nën 11:54 Vetura , Shtërpcë

Golf 5

5 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Tet 00:23 Makina bujqësore dhe pyllore Të tjera , Shtërpcë

gurthysja

05 Tet 13:25 Vetura , Shtërpcë

Opel Astra J

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Tet 00:20 Vetura , Shtërpcë

VW Sharan

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Sht 15:36 Vetura , Shtërpcë

MERCEDES GLK 220 4 MATIC

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 16:01 Vetura , Shtërpcë

na prodaju

1 200 EUR

18 Gush 16:54 Vetura , Shtërpcë

PEUGEOT 301 Manual 1.6 2016

4 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 16:46 Vetura , Shtërpcë

PEUGEOT 301 1.6 Manual 2016

4 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 09:28 Vetura , Shtërpcë

Lexus RX 350

1 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Gush 13:15 Vetura , Shtërpcë

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
03 Gush 07:53 Moped (nën 50cc) , Shtërpcë

Tomos APN-4-

210 EUR

27 Korr 18:56 Moped (nën 50cc) , Shtërpcë

Yamaha 250ccm

1 800 EUR

21 Korr 02:46 Vetura , Shtërpcë

VOLVO XC60

36 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Korr 20:12 Motoçikleta (mbi 50cc) Kros/Enduro , Shtërpcë

Kros 250cc

1 350 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Shtërpcë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione