Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi A3 - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shtime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi A3,kategori,ose vendndodhje Shtime,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi A3 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Shtime ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Nën 14:55 Vetura , Shtime

BMW X1, X-drive , 2.0 Diesel, Automatik

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Sht 08:58 Vetura , Shtime

Audi a4 2.0tdi S-Line Automatik pa doganë

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 14:32 Vetura , Shtime

Skoda Octavia 2.0tdi Automatik DSG 203000 KM

8 700 EUR

16 Jan 08:01 Vetura , Shtime

Golf 6 pa doganë

5 500 EUR

04 Nën 05:01 Vetura , Shtime

Audi A3

6 390 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 15:09 Vetura , Shtime

Audi a3

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 23:31 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Shtime

Goma - Fellge

400 EUR

31 Maj 20:29 Vetura , Shtime

Opel Omeg dizell

1 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 19:51 Vetura , Shtime

Opel Omega Dizell

1 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 16:41 Vetura , Shtime

Audi a3 1.9 Tdi

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 22:02 Autopjesë dhe Pajisje Të tjera , Shtime

Ulse audi a3 2006

140 EUR

25 Jan 11:22 Vetura , Shtime

Audi a3

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 13:45 Vetura , Shtime

Citroen c3 Pluriel 1.4hdi Rks

3 250 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 20:15 Vetura , Shtime

Kompjuter per vetura

75 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Qer 21:02 Servis për makina , Shtime

kompjuter per kerre

75 EUR

16 Shk 09:12 Vetura , Shtime

Shitet Mercedes Benz 190

1 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 16:40 Vetura , Shtime

Mercedes c270 full extra 2004

6 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 15:58 Vetura , Shtime

Audi a3

6 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 22:20 Vetura , Shtime

Shitet citroen jumper i ardhur nga zvicrra

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Jan 13:00 Vetura , Shtime

Audi a3

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Nën 15:52 Vetura , Shtime

Audi A3 e sa po ardhur nga zvicrra

02 Mar 08:52 Vetura , Shtime

VW Golf V 5 -91

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Pri 10:32 Vetura , Shtime

Audi A3 1.6 Sportback -07

7 000 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi A3 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Shtime juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione