Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

T5 - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Vushtrri

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe T5,kategori,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj T5 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:24 Vetura , Vushtrri

BMW 530d (Dizell) / AUTOMATIK / Pa DOGAN

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:17 Vetura , Vushtrri

VW T5 Frigo

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 05:17 Vetura , Vushtrri

hey

12 500 EUR

28 Tet 15:18 Vetura , Vushtrri

Opel combo 1.7 viti 2009 klima ����

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 14:06 Vetura , Vushtrri

Caddy 1.9 TDI viti 2006 model 2007��

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 19:57 Vetura , Vushtrri

Opel combo 1.3 viti 2007 zvicra ��

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Sht 23:06 Vetura , Vushtrri

T5 TRANSPORTER

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Gush 22:11 Makina bujqësore dhe pyllore Të tjera , Vushtrri

Pllugj

22 Gush 10:06 Vetura , Vushtrri

Opel combo 1.7 viti 2004 ����

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 18:57 Vetura , Vushtrri

VW T5

7 200 EUR

26 Korr 22:29 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Vushtrri

Felle 18 per Bmw

580 EUR

13 Korr 16:38 Vetura , Vushtrri

Ford S-Max

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Korr 14:34 Vetura , Vushtrri

Caddy 1.9 TDI viti 2001 ��

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 04:42 Vetura , Vushtrri

Opel combo 1.3 viti 2011 ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 11:29 Vetura , Vushtrri

Caddy 1.9 TDI viti 2007 me klim ��

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 20:25 Vetura , Vushtrri

Kombi T5 2.5

9 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 16:50 Vetura , Vushtrri

Caddy 1.9 SDI viti 2003 ����

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 15:32 Vetura , Vushtrri

T5-Transporter

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 15:32 Vetura , Vushtrri

T5-Transporter

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 15:32 Vetura , Vushtrri

T5-Transporter

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 15:32 Vetura , Vushtrri

T5-Transporter

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 15:32 Vetura , Vushtrri

T5-Transporter

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 15:32 Vetura , Vushtrri

T5-Transporter

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 15:32 Vetura , Vushtrri

T5-Transporter

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 09:13 Vetura , Vushtrri

Caddy 1.9 TDI 2006 klima ��

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 12:47 Vetura , Vushtrri

Opel combo 1.7 viti 2005 me klim

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 19:18 Vetura , Vushtrri

T5 1.9 Me Klim 2006 Me Dogan

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Jan 19:39 Vetura , Vushtrri

transporter t5

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
21 Nën 16:05 Vetura , Vushtrri

SHITET KOMBI T5 1.9 TDI I DOGANUAR RKS MODEL2005

3 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 12:18 Vetura , Vushtrri

A klas pa dogan dizel

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
08 Nën 10:35 Vetura , Vushtrri

Shitet T5

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 01:10 Vetura , Vushtrri

vw T5

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Tet 09:55 Vetura , Vushtrri

GOLF SPORTSVAN 2.0 TDI Blue motion VITI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 00:43 Vetura , Vushtrri

shitet ose ndrrim

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Tet 04:45 Vetura , Vushtrri

U shit flm

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 13:18 Vetura , Vushtrri

T5 Me Klim 2005 Me Dogan 2005

4 700 EUR

02 Tet 22:04 Vetura , Vushtrri

T5 Duplo Cabin 5 Ulse Automatik Me Dogan

7 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Gush 00:05 Vetura , Vushtrri

shitet t5 max

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Korr 19:54 Vetura , Vushtrri

T5 1.9 Me Klim Rks 2005 Dy Pal Dyer

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 11:14 Vetura , Vushtrri

SHITET KOMBI VW T5 ME DOGANE TE PAGUAR

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Qer 15:33 Vetura , Vushtrri

T5 Maxi��2.5 Me Klim 2006 Me Dogan

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 14:45 Vetura , Vushtrri

t5 kombi max

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Pri 18:16 Vetura , Vushtrri

Kombi t5 ( U shit flm )

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj T5 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • T5 në kategorinë Makina
  • T5 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • T5 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T6
  • T5 në kategorinë Vetura | Toyota | Camry
  • t5 në kategorinë Vetura | Volvo | 850
  • T5 në kategorinë Vetura | Suzuki
  • T5 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T5 Caravelle | T5
  • T5 në kategorinë Vetura | Chevrolet
  • t5 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T2
  • T5 në kategorinë Objekte të huaja

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione