Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

lt - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Vushtrri

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe lt,kategori,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj lt Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Tet 08:25 Vetura , Vushtrri

Opel Movano

8 000 EUR

09 Pri 13:42 Autopjesë dhe Pajisje Të tjera , Vushtrri

Kompresor 250 Lt

14 Shk 18:29 Vetura , Vushtrri

Shitet kamioni lt

1 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 23:11 Vetura , Vushtrri

Lt 35 2004

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Mar 18:52 Vetura , Vushtrri

AUDI A6 quattro TDI 2009

07 Mar 18:51 Vetura , Vushtrri

BMW 320D 2.0 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 12:21 Vetura , Vushtrri

GOLF 5 1.9 TDI 2008

2 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 11:01 Vetura , Vushtrri

Shitet ndrrohet

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Dhj 19:48 Vetura , Vushtrri

OPEL ZAFIRA 2.2 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 11:40 Vetura , Vushtrri

BMW 525 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 22:56 Vetura , Vushtrri

Shitet Lt 28 2.5

1 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 11:02 Vetura , Vushtrri

Chevrolet Captiva LT 2.0 Automatik

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 10:49 Vetura , Vushtrri

Urgjent kombi LT 2.5 Dizell RKS

1 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 16:21 Vetura , Vushtrri

Shes Kombi Lt 28

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 19:12 Vetura , Vushtrri

Kombi Lt 2.5 dizell i sapo ardhur hibibin

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Korr 17:44 Vetura , Vushtrri

RENO CLIO 1.5 DCI ME KLIM

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 20:40 Vetura , Vushtrri

Lt tdi 2.5

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Mar 15:19 Vetura , Vushtrri

Touran 2.0 TDI 103KW/140PS Dsg

6 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 14:52 Vetura , Vushtrri

VW LT 35 Dizell ( Ne gjendje shum te mir ) tip-Top

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 19:38 Vetura , Vushtrri

Shitet

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Dhj 16:17 Vetura , Vushtrri

Shitet ose Ndrrohet

2 870 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Gush 13:02 Vetura , Vushtrri

Kombi LT 2.8 TDI

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 23:20 Vetura , Vushtrri

Shitet kamoneta LT 46

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
13 Pri 21:01 Vetura , Vushtrri

Shitet kamioni LT 46

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
14 Shk 19:33 Vetura , Vushtrri

Kombi

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Shk 14:28 Vetura , Vushtrri

Bandasha 15 per LT 35

03 Korr 18:51 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi , Vushtrri

Kamionet VW Lt

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj lt | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Lt LT LT LT Lt LT Lt LT Lt Lt

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione