Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

toyota - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Vushtrri

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe toyota,kategori,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj toyota Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:48 Vetura , Vushtrri

GOLF 7 1.6 MANUAL - RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:10 Vetura , Vushtrri

VW Caddy 2.0 SDI (Dizell)/Pa DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 12:34 Vetura , Vushtrri

PEUGEOT 207 1.6 DIESEL - RKS

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 22:11 Makina bujqësore dhe pyllore Të tjera , Vushtrri

Pllugj

24 Korr 05:41 Vetura , Vushtrri

AUDI A3 FACELIFT

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 16:38 Vetura , Vushtrri

Ford S-Max

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Korr 14:49 Vetura , Vushtrri

AUDI A6 40d S-line 2019 Diesel/Hybrid - I DOGANUAR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Dhj 06:05 Vetura , Vushtrri

MERCEDES ML 350 2011 FACELIFT

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Dhj 23:30 Vetura , Vushtrri

Shesë veturë

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Tet 09:55 Vetura , Vushtrri

GOLF SPORTSVAN 2.0 TDI Blue motion VITI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 23:05 Vetura , Vushtrri

SHITET VETURA EKONOMIKE TOYOTA YARIS 1.4 DIZEL

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 22:29 Vetura , Vushtrri

U SHIT FLM GOLF 5 2.0 TDI UNITED Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 17:45 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Vushtrri

Fellne per toyota

320 EUR

12 Mar 16:10 Vetura , Vushtrri

AUDI A6 QUATTRO AUTOMATIK 2.7 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 16:10 Vetura , Vushtrri

BMW 320 2.0 Manual 6+R 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 18:52 Vetura , Vushtrri

AUDI A6 quattro TDI 2009

20 Shk 15:05 Vetura , Vushtrri

VW GOLF 5 1.9 TDI MANUAL 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Dhj 19:48 Vetura , Vushtrri

OPEL ZAFIRA 2.2 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 11:40 Vetura , Vushtrri

BMW 525 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Dhj 10:45 Vetura , Vushtrri

U SHIT FLM MERCEDES C 270 CDI AVTOMATIK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 00:03 Vetura , Vushtrri

Toyota jeep

3 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 23:50 Vetura , Vushtrri

Toyota Rw4 gjip

4 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Sht 00:05 Vetura , Vushtrri

Toyota land cruzer 3,0.TD.viti 2000

12 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Korr 19:12 Vetura , Vushtrri

Shitet makina ekonomike Toyota Yaris

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 19:01 Vetura , Vushtrri

Toyota yaris 1.33

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Qer 14:34 Vetura , Vushtrri

VW Passat 2.0 tdi 1 bregasne dsg

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 10:26 Vetura , Vushtrri

Golf 5 1.9 tdi 6 shpejci 4 muj rigjistrim

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 10:21 Vetura , Vushtrri

Open Insignia

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 02:08 Vetura , Vushtrri

SHESË TOYOTA 2.5 dizell 2007 viti ragjistrim1 me dy par fell

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Mar 14:09 Vetura , Vushtrri

Urgjent 1 vit rks dizell gjende perfekte

2 399 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 12:28 Vetura , Vushtrri

U SHIT FLM GOLF 5 1.9 TDI 77KW DSG Viti 2006 RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 13:47 Vetura , Vushtrri

U SHIT FLM C 220 CDI -BLUEFICENCY - AUTOMATIC - TIPTRONIK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 22:24 Vetura , Vushtrri

E GZOFT PROANRI I RI

20 Jan 21:07 Vetura , Vushtrri

Bmw x5 2005 3.0 dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 06:37 Vetura , Vushtrri

Shitet toyota runer4

5 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Dhj 10:14 Vetura , Vushtrri

U SHIT FLM PASSAT 1.9 TDI VITI 2001 RKS 10 muaj

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj toyota | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione