Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Zveçan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Zveçan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Zveçan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:57 Vetura , Zveçan

Blej Vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 07:52 Motoçikleta (mbi 50cc) , Zveçan

Shitet motorr , arsyja i ka dek pronari

550 EUR

08 Sht 14:49 Vetura , Zveçan

VW Tiguan 2.0 TDI 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 19:08 Servis për makina , Zveçan

Dyer per garazha

27 Gush 09:00 Servis për makina , Zveçan

Motorra per dyer049681559

13 Gush 04:27 Vetura , Zveçan

FIAT 500 1.0i BSG - 70 S&S HYBRID SERIE DOLCEVITA PLUS

999 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Qer 11:30 Motoçikleta (mbi 50cc) Sportiv , Zveçan

Honda

4 500 EUR

28 Maj 15:44 Moped (nën 50cc) , Zveçan

Kross

45 EUR

28 Maj 15:31 Vetura , Zveçan

Atv

18 700 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 10:49 Motoçikleta (mbi 50cc) Kros/Enduro , Zveçan

Prodajem

4 350 EUR

15 Jan 01:43 Servis për makina , Zveçan

SICHERE KREDITANGEBOTE

5 000 EUR

18 Dhj 14:06 Motoçikleta (mbi 50cc) , Zveçan

Kvad off road I RI !!!

6 000 EUR

10 Nën 20:58 Vetura , Zveçan

Shitet okazion

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Tet 23:37 Vetura , Zveçan

Vetura

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Tet 23:00 Vetura , Zveçan

Bandash per gol 5,6,7

Viti: 2020
Kilometrazha: > 500 000
24 Sht 23:54 Moped (nën 50cc) , Zveçan

Shitet

250 EUR

15 Sht 02:19 Vetura , Zveçan

Golf 4 tdi 4x4

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 15:42 Motoçikleta (mbi 50cc) , Zveçan

Atv

5 800 EUR

Viti: 2021
01 Sht 10:19 Vetura , Zveçan

Golf 4 tdi 4x4

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Gush 09:32 Vetura , Zveçan

Golf 4 tdi 4x4

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 22:59 Vetura , Zveçan

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Qer 01:15 Vetura , Zveçan

Luzern, makinë zvicerane phaeton 3.0 tdi webasto 2008

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 21:22 Vetura , Zveçan

Shitet Bmw 300 benzin xdrive Atomat mpaket

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 19:11 Vetura , Zveçan

opel astra

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 10:55 Vetura , Zveçan

Okazion Mercedes Benz

1 400 EUR

20 Pri 23:16 Vetura , Zveçan

Kia Sportage Vision

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
17 Pri 11:15 Moped (nën 50cc) , Zveçan

City coco ✅

600 EUR

28 Dhj 20:49 Vetura , Zveçan

VLORE

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 07:45 Vetura , Zveçan

opel

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Tet 00:56 Vetura , Zveçan

Shitet Ford Focus , 1.6 Benzine ,2700€

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Sht 17:12 Vetura , Zveçan

Okazion Toyota Camry 2.5 benzin 2014

7 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 00:16 Vetura , Zveçan

Okazion Toyota Camry 2.5 benzin 2014

8 650 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 21:26 Vetura , Zveçan

Touran 2.0 TDI 5200

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 09:26 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Zveçan

Tractor

10 000 EUR

07 Sht 01:15 Vetura , Zveçan

Targa angleze

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Korr 14:03 Vetura , Zveçan

Shes

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Maj 11:36 Vetura , Zveçan

Shitet vwolsvagen passat 1999

1 950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 14:59 Vetura , Zveçan

Shitem Mercedes Benz

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 21:09 Vetura , Zveçan

Makine

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Zveçan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione