Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të reja dhe makina të përdorura në shitje - Shpallje për Vetura, Automjete, Makineri bujqësore etj të reja dhe të përdorura në shitje

MerrJep ka një përzgjedhje të madhe për makinave të reja dhe makina të përdorura për shitje.

Pavarësisht nëse kërkoni vetura, traktorë, motorë, ATV, makina të dëmtuara për pjesë, makina në shitje dhe pjesë këmbimi për makina, tek mund t'i gjeni ato që ju nevojiten.

21 Sht 04:44
Linku:
Vetura , Klinë

Vw golf 5

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 15:06
Linku:
Vetura , Prishtinë

Shes Audi Q5, 2015, 2.0

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 09:39 Vetura , Prishtinë

shitet Mercedes E clase 320

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 09:39 Vetura , Prishtinë

Pasat 1.9 Tdi Viti 2001 Klimatronik RKS 20:04:2024

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:38 Vetura , Mitrovicë

Saab Disel 2.2(motorri fabrikisht i opel)

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:38 Vetura , Gjilan

Golf 7.5 FaceLift 1.6 TDI DSG 1VIT RKS

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:38 Vetura , Mitrovicë

SHITET BMW 530D (X-DRIVE 4x4)

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:38 Vetura , Prishtinë

Peugeot 307 1.6 HDI naftsh

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:38 Vetura , Gjilan

MAZDA 3 2.2 Diesel SkyActiv nga CH - 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:38 Vetura , Gjilan

HYUNDAI i30 1.6 CRDi Automatic nga CH - 2015

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:37 Vetura , Prishtinë

Nissan micra

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:37 Vetura , Ferizaj

SHITET VETUTA CITROEN Xantia

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:36 Vetura , Ferizaj

Shitet citroen

2 600 EUR Price Reduced

Sot 09:35 Vetura , Prishtinë

Passat 3C HIGHLINE 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:35 Vetura , Deçan

Shitet Fijati

2 400 EUR Price Reduced

Sot 09:35 Moped (nën 50cc) , Therandë

Malaguti 49cc

260 EUR

Sot 09:35 Vetura , Gjilan

Golf 7 GTD

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:35 Vetura , Prishtinë

Vito 2.2 CDI me klim viti 2001

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:35 Vetura , Prizren

Peugeto 508 GT 2.2 HDI RKS

10 499 EUR

Online
Sot 09:34 Makina bujqësore dhe pyllore Të tjera , Gjilan

Rimorkjo rezervar i ujit

1 000 EUR

Sot 09:33 Vetura , Prishtinë

Jetta sikur i Ri 42mij km te kaluara - Pa Dogane

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 09:33 Vetura , Prishtinë

Smart 1.0 Turbo Automatik(F1) Rks 2010

5 199 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Vetura , Fushë Kosovë

Polo 1.4 TDI Manaual

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:32 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 7 1.6 Manual TDI

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Vetura , Gjilan

Golf 7 DSG F1 2.0 Tdi I Dogan. VI/2023 nga Zvicra

15 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Autopjesë dhe Pajisje Pjesë rezerve , Gjilan

Mbajtsi mramt bmw E 60

80 EUR Price Reduced

Sot 09:32 Autopjesë dhe Pajisje Të tjera , Prishtinë

Kalda me Pelet dhe dru

1 900 EUR

Sot 09:32 Vetura , Pejë

Golf 6 GTD DSG

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Vetura , Prishtinë

Opel vivaro

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com - është faqja më e vizituar në vendin tonë për shit-blerje të automjeteve të reja dhe automjeteve të përdorura me mbi 70,000 vizitorë në ditë!


Gjeni makinën që ju duhet


Merr-Jep është vendi më i mirë për të gjetur makinën tuaj të ardhshme, pavarësisht nëse doni një makinë të re apo makina të përdorura, kamion apo motor.


Ne kemi një inventar të gjerë të makinave në shitje nga të gjitha markat dhe modelet kryesore. Përveç shpalljeve për vetura në shitje të markave dhe modeleve të ndryshme si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe të tjera që ne ofrojmë, në këtë kategori ju mund të gjeni edhe:


Motoçikleta nën 50cc dhe mbi 50 cc - Të reja dhe të përdorura


MerrJep është zgjidhja juaj për të gjitha modelet dhe markat e motorrëve. Ne kemi zgjedhjen më të madhe të motoçikletave, ATV-ve dhe skuterëve.


Tek ne mund të gjeni modelet e fundi të motoçikletave nga ATV, Honda, Suzuki, Aprillia, Piaggio etj. Pavarësisht në jeni duke kërkuar motorra të ri apo të përdorur, ne ju ofrojmë ndihmën tonë për të gjetur një përshtatje të përsosur për ju.Kompani transporti brenda dhe jashtë Kosovës.


Auto Transport


Kur keni nevojë të transportoni automjetin tuaj nga një vend në tjetrin, ju dëshironi dikë që është i besueshëm, i sigurt dhe me përvojë. Ju duhet të gjeni një kompani që do të transportojë automjetin tuaj me kujdes dhe të bëjë gjithçka që është e mundur për t'u siguruar që makina juaj të mbërrijë e padëmtuar në destinacionin tuaj.

Në MerrJep ju mund të zgjidhni nga një gamë e gjerë opsionesh kur bëhet fjalë transport automjetesh nga Gjermania, Zvicrra dhe vende tjera europiane. Pjesa më e mirë është që ju të mund të krahasoni këto tarifa dhe paketa në mënyrë që të merrni ofertën më të mirë të mundshme.


Makineri bujqësore


Blini makineri bujqësorë nga lista e makinerive bujqësore në MerrJep. Ne kemi të listuara për shitje pajisje bujqësore të reja dhe makina të përdorura në Kosovë. Nga traktorët e rinj te traktorët e përdorur dhe nga mjetet e fermës tek pajisjet e fermave, ne i kemi të gjitha.

Ne gjithashtu shesim një larmi të pjesëve dhe aksesorëve për makineritë tuaja bujqësore të markave John Deere, New Holland, Massey Ferguson dhe më shumë.


Përdorni filtrimin për të bërë përzgjedhjen e duhur të veturës


Blerja e një makine shpesh herë mund të kërkojë shumë kohë dhe mund, por, në MerrJep.com, ne kursejmë kohën tuaj, Me përdorimin e filtrave të kilometrazhit, vitit të prodhimit dhe çmimit të makinës, ju mund të gjeni makinën ideale në vetëm pak minuta kërkim për të bërë zgjedhjen e duhur për ju.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione