kawasaki | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped

05 Shk 14:16 ,

Kawasaki zx9r 2002

180 EUR

07 Nën 22:36 ,

Shiten

415 EUR

01 Nën 15:02 ,

KAWASAKI KMX 125

300 EURNë fillim