golf | Artanë | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf,kategori,ose vendndodhje Artanë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Artanë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Korr 21:30 ,

Shes ose ndrroj fellet me feelne 17

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Qer 07:16 ,

Shitet golf 3 automat 1.9 naft me kondiconer

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Maj 16:50 ,

Shitet navigator golf 7 R

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 01:06 ,

OKAZION

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 22:24 ,

Golf 4

Histora e veturës

3 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 23:17 ,

Fellne

Histora e veturës

180 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 04:22 ,

Golf

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Mar 09:37 ,

*Shitet Okazion *

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 14:01 ,

Shiten 4 bandash 13tq

Histora e veturës

40 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Jan 13:39 ,

Shitet

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 22:39 ,

Shitet Golf 5

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 17:12 ,

vw golf

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Dhj 10:39 ,

Golf 5

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 23:39 ,

Shitet...

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 12:51 ,

Golf

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Nën 08:48 ,

Golf 4 1.9 TDi

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 21:29 ,

Shitet golf 2 16 turbo dizell

Histora e veturës

605 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Nën 20:35 ,

golf 5 okazion

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 15:44 ,

Golf 6 2011

Histora e veturës

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Tet 20:07 ,

Shitet Golf 5 okazion

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Sht 10:26 ,

Shitet golf 4 1.9

Histora e veturës

2 050 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Korr 23:17 ,

shes golf 2

Histora e veturës

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 14:19 ,

VW Golf 3 dizell1.9 ne gjendje prefekte

Histora e veturës

980 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Maj 18:17 ,

shitet golf 3 dizell1.9 ne gjendje prefekte

Histora e veturës

980 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Maj 07:00 ,

shitet gol 2 ne gjendje tmir 91

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Shk 11:49 ,

golf 2

Histora e veturës

Viti: 1984
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Shk 18:55 ,

Golf 2 dizell

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Dhj 17:17 ,

Guma tdimirit per golf 4 trejaa URGJENT

Histora e veturës

80 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Nën 16:24 ,

Shes fellne te ndryshme skod opel golf pasat caddy

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Tet 20:42 ,

Shitet golf 4

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Sht 11:52 ,

VW Golf 7 dizel

Histora e veturës

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Gush 17:04 ,

Golf 5

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 15:57 ,

Shes fellne te ndryshme skoda caddy passat golf..

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Pri 22:26 ,

*SHES FELLNET URGJENT*?

Histora e veturës

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 21:21 ,

Shitet golf 2 1.6 dizell

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 20:42 ,

Shes fellnet per golf 4

Histora e veturës

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 21:01 ,

golf 6 tdi 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Jan 14:14 ,

Shitet Golf 2

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Jan 11:13 ,

volsvagen golf

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 09:41 ,

Shitet golf 4

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 18:12 ,

Shes golf 4 n

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Qer 20:33 ,

shes karrika per golf 4 me nipar dyr

Histora e veturës

120 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Artanë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione