Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Besianë | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Qer 22:20
Linku:
,

BMW 320d E90 FaceLift Full

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 22:45 ,

��BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN ME DOGAN 24/7��

49 699 968 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 22:45 ,

BLEJM -VETURA NE TER KOSOVEN 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:45 Shitorja ,

Blejm Vetura AUDI BMW MERCEDES WV OPEL ����

3 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:45 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 22:02 ,

Golf 3 TDI

2 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:50 ,

Shes Pasatin B 8 Automtik 2.0 TDi 150 pess viti 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:50 ,

Shes Citren coctus 1.6 E-HDI Automtik viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:50 ,

Shes Shkoda Fabia 1.6 TDi viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:50 ,

Shes Opell Corsen viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:50 ,

Shes Opell Astren 1.7 CDTI viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:22 ,

GOLF 4 1.9 SDI OCEAN VITI 2003 RKS 12.2022

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 21:22 ,

POLO 1.9 TDI 6 SHPEJSI V.P 2005 RKS 12.2022 KLIM AC

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:22 ,

GOLF 6 + 1.6 TDI AUTOMATIK RKS 10.2022 V.P 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:22 ,

CADDY 1.9 TDI VITI 2008 ME DOGAN ME KLIM

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:22 ,

AUDI A6 2.5 TDI RKS 10.2022 VITI 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:22 ,

LUPO 1.4 B RKS VITI 2003 KLIM AC ABT

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:17 ,

GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK F1 DISTRONIK FULL

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:57 ,

Golf 3 1.9 TDI - PA DOGAN

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:08 ,

shes golf 3

2 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:04 ,

4x4 klim regjistrim 6 muj

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:55 ,

CADDY 2.0 SDI 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:50 ,

OPEL MERIVA 1.7 CDT 2012 AUTOMATIK

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:29 ,

���� RENT A CAR ELDI 045 588 154

35 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:29 ,

���� Mercedes-Benz C250 AMG-Line

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:29 ,

���� GOLF 6 HIGHLINE 175XXXKM

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione