Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sprinter | Besianë | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sprinter,kategori,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Sprinter Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Maj 17:33 ,

Shitet Kombi Sprinter 211 CDI

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 06:54 ,

Sprinter

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Maj 20:41 ,

Mercedes sprinter 313 cdi

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Maj 15:57 ,

MERCEDES SPRINTER 316 CDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 00:34 ,

Sprinter 2.2 Cdi 211 Viti 2002 Rks Dhe Ndrrim

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Pri 12:00 ,

Sprinter 2.2 Cdi 2011 Rks Viti 2002 Dhe Ndrrim

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Pri 13:36 ,

Sprinter 315 CDi

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Pri 13:36 ,

Sprinter 315 CDi

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Pri 10:56 ,

Sprinter 315 CDI

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Mar 10:24 ,

Sprinter 315 Cdi Maxi 7 Ulse 6 Spejtsi Pa Dogan

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Mar 23:15 ,

Shes mercedis 2,8 dizell rks 8 muj

2 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 22:27 ,

MERCEDES SPRINTER kamionet 315 CDI-MAXI

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
05 Mar 17:05 ,

Shes mercedis 2,8 dizell rks 8 muj

2 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Mar 15:58 ,

Mercedes sprinter 313 cdi

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Shk 10:38 ,

Sprinter 315 CDI

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Shk 23:17 ,

Sprinter 315 CDI

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Shk 15:55 ,

Shes sprinter 315 CDI

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Shk 16:12 ,

Sprinter 315

8 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Shk 17:47 ,

kombi sprinter

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Shk 18:59 ,

Mercedes Sprinter 316 CDI Me Friz 2012 88.000KM

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
29 Jan 11:25 ,

Autotransport

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Jan 08:19 ,

Mercedes Benz Sprinter 211

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Jan 10:01 ,

Sprinter Mercedes

9 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
15 Jan 23:39 ,

U shit

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Tet 14:43 ,

RANGE ROVER 2.7 HSE SPORT RKS

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Tet 21:48 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 17:55 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 17:18 ,

Mercedes sprinter 218

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Gush 00:35 ,

Mercedes Benz

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 22:38 ,

sprinter

2 450 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sprinter | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione