Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Burim | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Burim,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:33 ,

Blejm vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:48 ,

Shes Rocky 2.8 turbo

6 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:03 ,

Audi A4 1.9TDI Quattro 2003 Rks

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:59 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 08:55 ,

Audi A4 1.9TDI 2002 rks

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:19 ,

Blejm vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:52 ,

Peugeot 206 1.4 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:17 ,

AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

49 699 968 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 16:33 ,

Peugeot Boxer 2.2D bashk me rimarkio

6 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 16:28 ,

Peugeot Boxer

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 09:51 ,

PASSAT B8 2.0TDI nga CH

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 10:45 ,

Kombi Mercedes Vito

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
03 Korr 10:07 ,

Kombi Mercedes Vito

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
05 Korr 12:32 ,

Opel Antara 2.2 CDTI , 4x4

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Korr 08:56 ,

Touareg

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 11:08 ,

Mercedes Benz vito

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
03 Korr 22:55 ,

VW GOLF 3 1.9 SDI 97 Me Klim Fabrikisht

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione