Citroen | Burim | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Citroen,kategori,ose vendndodhje Burim,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Citroen Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Korr 23:09 ,

Pikap citroen berlingo 1.9 disel i thjesht

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Korr 21:19 ,

Shes citroen berlingo me klim

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Qer 23:11 ,

Shitet pikapi citroen ne gjendje te rregullt

Histora e veturës

11 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 17:25 ,

Shitet Citroën Berlingo

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 00:21 ,

Audi a6 2.5

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Maj 20:35 ,

Shitet citroen

Histora e veturës

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Maj 21:37 ,

SHITET

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Pri 20:09 ,

SHES CITROEN BERLINGO

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 16:49 ,

Shitet kombi Citroen Jumper

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Pri 21:45 ,

Kombi Citroen

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Pri 21:36 ,

Shitet kombi Citroen Jumper

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Pri 15:05 ,

SHES CITROES BERLINGO 2.0 HDI

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Mar 21:36 ,

shitet citroen ose ndrrim

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 15:48 ,

citroen c4 2008 1.6 hdi automatik

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 18:49 ,

Shitet kombi citroen

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 13:17 ,

shitet citroen

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 11:23 ,

Citroen C5 gjendje perfekte , 2500Euro

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 10:31 ,

citroen c4 2008 1.6 hdi automatik

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Tet 21:47 ,

i karvanit.

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 21:55 ,

Ford transit

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Sht 23:51 ,

SHES CITROËN JUMBY 2007 ME KLIM

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 12:18 ,

Citroën Jumpy

Histora e veturës

5 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Gush 10:29 ,

Citroen Berlingo dizel

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Gush 19:28 ,

Caddy

Histora e veturës

10 000 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Gush 19:07 ,

Citroën

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Gush 21:25 ,

SHES CITROËN JUMBY 2.0 HDI 2008

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 23:02 ,

Shitet Busi citroën jumper

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 16:23 ,

ckombi citroen

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Korr 02:00 ,

Shes Citroen Jumpy 2.0 HDI ME KLIM

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 20:08 ,

Nshitje peugeot 1.2 manual 2015 ne gjendje perfekt

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Korr 19:55 ,

Shes Peugeot 308 1.2 Full Opsion

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Maj 14:29 ,

Citroen Berlingo

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Maj 13:00 ,

Shitet pikap Citroen Berlingo

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
01 Pri 17:48 ,

shes citroen berlingo 2005 me klim 1.9disell

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 19:28 ,

shes pikap citroen berlingo 2005 1.9disell me klim

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 17:38 ,

shitet pikap citroen berlingo 2005 1,9disell

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 21:08 ,

urgjent shes pikap citroen berlingo 1.9disell

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 21:57 ,

shes pikap citroen berlingo 1.9disell me klim

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 20:51 ,

shes pikap citroen berlingo 1.9disell 2005 me klim

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 21:42 ,

shes pikap citroen berlingo 2005 me klim 1.9disell

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 20:17 ,

shes urgjent citroen berlingo 1.9disell 2005

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 21:59 ,

shes urgjent citroen berlingo 1.9disell me klim

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Shk 17:26 ,

shes urgjent citroen berlingo 1,9disell 2005

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 17:48 ,

shes pikap citroen berlingo 1.9 disell 2005

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 20:13 ,

shitet urgjent citroen berlingo 2005 1.9disell

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 17:31 ,

Shes Citroen Jumpy 2.0 HDI Me Klim

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 20:47 ,

Citroen berlingo 1.9disell 2005

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Citroen | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione