Ford transit | Burim | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford transit,kategori,ose vendndodhje Burim,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford transit Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Korr 12:32 ,

Ford Transit 260 S TDCi viti 2012

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 00:21 ,

Audi a6 2.5

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
15 Maj 12:45 ,

Ford Transit

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Nën 10:01 ,

Dhe me NDRRIM Ford Transit 2.2 disel

Histora e veturës

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 08:57 ,

Shitet ford transit

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Sht 21:55 ,

Ford transit

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Korr 20:08 ,

Nshitje peugeot 1.2 manual 2015 ne gjendje perfekt

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Korr 19:55 ,

Shes Peugeot 308 1.2 Full Opsion

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Nën 18:12 ,

Hyundai santa fe 2.0 diesel 4x4

Histora e veturës

3 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 23:07 ,

Ford transit

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Gush 19:19 ,

FORD

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Korr 15:36 ,

Ford transit dupllak

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
16 Korr 10:29 ,

Shitet Ford Transit Connect 1.8 2013

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Qer 16:38 ,

Opel combo 5 ulse 2007 me klim 1.7cdti 3800 euro

Histora e veturës

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 16:19 ,

Ford transit 2.4 Dizel

Histora e veturës

4 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Dhj 18:28 ,

Ford Transit 2.4 Dizell

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 20:14 ,

Shitet Ford Transit

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 08:52 ,

U shit Ford Transit 2.0 2005 150000klm

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Tet 11:34 ,

ford transit conect

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Tet 11:13 ,

ford transit conect

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Korr 21:25 ,

ford-transit

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 10:24 ,

Ford Transit

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Pri 18:41 ,

Shitet ford transit

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Shk 18:13 ,

Opel astra karavan

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Jan 16:21 ,

Shes ford transit connect

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Jan 19:37 ,

Peugeot Expert 2004 Hdi e po sa ardhur

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Jan 21:01 ,

Ford Transit

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Dhj 09:32 ,

Piaggio -97

400 EUR

Viti: 1997
12 Tet 14:09 ,

Shitet kamjoneta ford transit

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Sht 15:03 ,

Ford Transit 2.4 Dizell

Histora e veturës

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford transit | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione