Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pikap | Burim | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pikap,kategori,ose vendndodhje Burim,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pikap Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Korr 13:24 ,

Pikap

1 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 21:09 ,

Pikap 1.9 tdi

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 22:20 ,

Shes apo ndrroj me pikap

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 15:50 ,

GSI 2.0 16v

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 23:32 ,

shitet ndrrohet

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 10:28 ,

Pikap kombi

750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 01:06 ,

Shitet golf2 1.9dizell

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 23:15 ,

Pikap Cady 1.9 tdi

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 00:06 ,

Shes pikap maxi

5 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Mar 21:16 ,

Pikap Campo

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Shk 15:53 ,

Pikap cady 2009

5 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 11:16 ,

Ml 350 bluetec

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 16:53 ,

Shtet kamioneta ,kambi

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 23:09 ,

Pikap citroen berlingo 1.9 disel i thjesht

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 19:41 ,

cady

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 21:17 ,

pikap

680 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 21:37 ,

SHITET

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Pri 23:58 ,

Pikap caddy 2009 2.0 Dsg 045 248 747

11 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:09 ,

Shitet citroen Berlingo Pikap i Aksidentuar

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Pri 18:17 ,

Shitet pikap caddy

11 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 00:31 ,

Pikap

5 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Jan 12:22 ,

Shitet Honda

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Jan 17:27 ,

Pikap Caddy

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 20:20 ,

Pikap Fiat

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Dhj 14:24 ,

Pikap

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Dhj 19:46 ,

Dru

30 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Tet 10:49 ,

Renault megane

1 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Gush 18:43 ,

pikap opel combo

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 13:00 ,

Shitet pikap Citroen Berlingo

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Pri 21:31 ,

golf3

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 20:08 ,

golf

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 18:48 ,

golf3

1 900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 23:08 ,

shitet ndrrohet

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 17:48 ,

shes citroen berlingo 2005 me klim 1.9disell

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 19:28 ,

shes pikap citroen berlingo 2005 1.9disell me klim

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 17:38 ,

shitet pikap citroen berlingo 2005 1,9disell

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 21:08 ,

urgjent shes pikap citroen berlingo 1.9disell

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 18:48 ,

Shitet Pikapi ne gjendje perfekte...

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Mar 21:57 ,

shes pikap citroen berlingo 1.9disell me klim

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 20:51 ,

shes pikap citroen berlingo 1.9disell 2005 me klim

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 21:42 ,

shes pikap citroen berlingo 2005 me klim 1.9disell

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 19:29 ,

Pikap

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Shk 17:26 ,

shes urgjent citroen berlingo 1,9disell 2005

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 17:48 ,

shes pikap citroen berlingo 1.9 disell 2005

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 20:13 ,

shitet urgjent citroen berlingo 2005 1.9disell

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 20:47 ,

Citroen berlingo 1.9disell 2005

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 15:57 ,

Shes Golf 5 1.9 TDI rks

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pikap | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione