Sprinter | Burim | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sprinter,kategori,ose vendndodhje Burim,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Sprinter Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Maj 21:19 ,

MERCEDES SPRINTER e ardhur nga Gjermania

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 23:29 ,

Shes Kia

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 09:47 ,

Mercedes sprinter

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 18:24 ,

MERCEDES-SPRINTER 2002 DIZELL 2.2

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Mar 11:46 ,

Mercedes Benz 314 Cdi Sprinter

Histora e veturës

21 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
24 Jan 10:15 ,

Sprinter 212 D

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Dhj 18:15 ,

Shitet sprinteri

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Nën 21:02 ,

Shitet kamjon

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Sht 15:44 ,

shitet Sprinter mercedes 311 CDI

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 10:59 ,

Shitet kamioneta

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Jan 12:38 ,

Mercedes sprinter 308 2.2

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 15:24 ,

Mercedes sprinter 308 diesel 2.2

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 13:23 ,

Mercedes sprinter 308 2.2 dizell

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 19:48 ,

Mercedes

Histora e veturës

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Tet 12:31 ,

Mercedes Sprinter 211 TDI

Histora e veturës

5 490 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 20:40 ,

mercedes-benz

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Maj 11:44 ,

kamioneta

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Maj 22:07 ,

Pick up

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 12:43 ,

Mercedes Sprinter 416

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 19:40 ,

Pick up Ford

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 11:34 ,

Mercedes sprinter 308 cdi

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 14:28 ,

Mercedes SPRINTER 208 CDI

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 16:35 ,

Sprinter 208 CDI

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Sht 13:57 ,

Mercedes-Benz sprinter 310D

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 11:02 ,

Vito 6 ulse rks edhe 7 muj....+38649527641

Histora e veturës

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Qer 14:48 ,

shitet

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 18:13 ,

Opel astra karavan

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Jan 19:37 ,

Peugeot Expert 2004 Hdi e po sa ardhur

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Dhj 09:32 ,

Piaggio -97

400 EUR

Viti: 1997

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sprinter | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione