Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bmw | Burim | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmw,kategori,ose vendndodhje Burim,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bmw Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 03:06 Vetura , Burim

BLEJM VETURA PA DOGAN ME DEFEKT VW BMW AUDI

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Mar 10:18 Vetura , Burim

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN DEFEKT AKSIDENT

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
19 Mar 18:54 Vetura , Burim

Shitet bmw

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Mar 18:04 Vetura , Burim

Opel Omega 2.5td rks 10muj

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Shk 20:45 Vetura , Burim

BMW 530 GT

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 19:37 Vetura , Burim

BMW M 550d xDrive

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 20:02 Vetura , Burim

Shes bmw 318 D

3 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Shk 22:35 Vetura , Burim

Shitet BMW

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Jan 15:18 Vetura , Burim

SHITET BMW 320D

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Jan 19:03 Vetura , Burim

AUDI A6 3.0 TDI 2015 , me dogan gjendje perfekte

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 19:50 Vetura , Burim

Shiten fellnet 19/225/40/r18

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Jan 14:31 Vetura , Burim

Nissan terrano 1

2 650 EUR

11 Jan 16:26 Vetura , Burim

Shitet gomat e dimrit

80 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Jan 16:33 Vetura , Burim

Shes BMW X3

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 17:39 Vetura , Burim

Shitet BMW 316 me 1 vit Regjistrim

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 10:17 Motoçikleta (mbi 50cc) Touring , Burim

Shes motorrin bmw 650

1 600 EUR

29 Nën 22:58 Vetura , Burim

Reno Clio IV 1.5dci 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 15:48 Vetura , Burim

Shitet bmw 320

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Nën 13:03 Vetura , Burim

bmw 118d 2005

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 00:28 Autopjesë dhe Pajisje Të tjera , Burim

Motorr i BMW

1 EUR

06 Nën 20:35 Vetura , Burim

Bmw e30 2.4d 1989

4 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Tet 00:47 Shitorja Vetura , Burim

Bmw X3 2.0 Dizell pa dogan 2013

13 359 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 22:17 Vetura , Burim

bmw 520d

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 16:41 Vetura , Burim

pasati 3c 1.9D 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 10:55 Vetura , Burim

Bmw X5 2013

22 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Sht 23:45 Vetura , Burim

BMW X5

26 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 22:06 Vetura , Burim

Shitet bmw 320D

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 12:38 Vetura , Burim

Golf 4 ndrrim

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Gush 17:34 Autopjesë dhe Pajisje Pjesë rezerve , Burim

Boshpump

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bmw | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Bmw në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • BMW në kategorinë Makina
  • bmw në kategorinë Vetura | VW Volkswagen
  • Bmw në kategorinë Vetura | BMW | Z4 | Z-modele
  • Bmw në kategorinë Vetura | BMW | 740 | Seri 7
  • Bmw në kategorinë Vetura | MINI | Cooper
  • BMW në kategorinë Vetura | BMW | Z3 | Z-modele
  • Bmw në kategorinë Vetura | BMW | Seri 5
  • bmw në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • Bmw në kategorinë Vetura | Opel | Combo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione