Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Burim | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Burim,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Gush 23:29 ,

Audi A4 2.0 tdi

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 21:04 ,

Shes Audi A4 TDI 1.9

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Gush 20:31 ,

Skoda Super B

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Gush 09:14 ,

Shitet golf 5

6 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Gush 23:04 ,

Shes opell zafir dizell 2.0 rks iskaduar ngjendje trregullt

1 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Gush 21:51 ,

shit mercdesi E200

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Gush 19:44 ,

Passat 2003

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Gush 19:30 ,

Shes fellnet me goma dimri numër 17��

350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Gush 19:25 ,

Shes sprinterin

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 16:00 ,

Nissan Navara 2.5 Dci

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Gush 15:31 ,

Audi A4 1.9tdi quattro rks

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Gush 15:26 ,

Peugeot Boxer

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Gush 15:26 ,

Seat ibiza 1.2D bluemotion 2012

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 14:41 ,

AUDI Q3 2.0 TDI diesel 2016 11000 eur

11 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Gush 10:57 ,

Erosi

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 22:44 ,

Audi A6 4G Quatro 3.0 diesel km 131000 servis Audi München

23 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Gush 18:20 ,

Renault

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Gush 09:23 ,

Ceddy 1.9 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Gush 07:02 ,

Hyundai 2002

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Gush 14:33 ,

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 11:05 ,

VW transporter T5

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Gush 09:58 ,

Mercedes benz e 220

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Korr 18:42 ,

Nissan Terrano 2.7 TD 4x4 me 7 Ulse

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Korr 18:42 ,

Nissan Terrano 2.7 TD. 7 Ulse

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Korr 11:15 ,

Shitet kombi ford

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Korr 22:19 ,

Shitet suzuki 1.6 benzins

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Korr 17:01 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione