Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Burim | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Burim,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Qer 09:32 ,

4x4

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 23:49 ,

Shitet mercedes-benz 220 c-class

11 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 23:48 ,

SHITET KIA SPORTAGE 2,0

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 23:48 ,

Mercedes G class

14 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Qer 12:55 ,

Shiten tepihat per vetura 500 copa komplet ka 4 copa

30 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 18:10 ,

BMW E30

04 Qer 21:34 ,

Shes pjes per nissan patrol 3.3dizel

2 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 23:53 ,

Skoda fabia

3 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Qer 23:49 ,

Vetur

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 23:32 ,

shitet ndrrohet

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 07:48 ,

Toyota RAV4 Diesel viti 2014

1 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Qer 01:39 ,

Shes pezho 407

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 02:24 ,

shitet meshtjerra 5 mujsh

625 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
29 Maj 14:25 ,

Opel Combo

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Maj 20:01 ,

Veture

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Maj 02:40 ,

Cros honda 125 cc

700 EUR

Viti: 1999
27 Maj 00:50 ,

ford ranger

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Maj 08:36 ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI TRANSPORTI GRATIS 24/7

7 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Maj 08:35 ,

��BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAV ME DHE PA DOGAN ��

49 699 968 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Maj 08:35 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione