Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dardanë | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Dardanë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Dardanë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:45 Vetura , Dardanë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DHE PA DOGAN 24/7

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:58 Vetura , Dardanë

PASSAT 3C 2.0 TDI *DSG* AUTOMATIK VP 2009

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:57 Vetura , Dardanë

����BMW 320D X-DRIVE MANUEL 6+R VP 2011

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:55 Vetura , Dardanë

����BMW 320D COUPE AUTOMATIK/TIPTRONIK VP 2010

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:25 Vetura , Dardanë

SKODA OKTAVIA 2.0 TDI *DSG* VP 2005 05/2023

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:25 Vetura , Dardanë

SMART FORFOUR 1.1 BENZIN * PANORAMA * 1 VIT RKS

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:26 Vetura , Dardanë

Passat 1.9 Dizell

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 16:45 Vetura , Dardanë

Rocky Daihatsu

5 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Nën 16:27 Vetura , Dardanë

Renault Scenic Rx4 1.9 dizell 4x4

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 22:33 Vetura , Dardanë

Bmw GT 535

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 19:52 Vetura , Dardanë

Ford Ranger 2.5d 4x4

7 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 15:26 Vetura , Dardanë

Bmw e90 330d M paket

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 22:25 Vetura , Dardanë

JEEP 2.7 CRD -OFF ROAD-

8 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 22:24 Vetura , Dardanë

JEEP GRAND CHEROKEE LIMITED 2.7 CRD RKS

7 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Nën 14:29 Vetura , Dardanë

SHITET BMW 120D M-PACET

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Nën 19:29 Vetura , Dardanë

Shas caddy maxi 2008 dsg

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Nën 19:07 Vetura , Dardanë

Shitet caddy maxi dsg

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Dardanë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione