Bmw | Dardanë | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw,kategori,ose vendndodhje Dardanë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Dardanë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Korr 18:41 ,

Seat Altea 2.0 2010 dogan homologim ����

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 12:25 ,

Bmw 318i Oldtimer

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 11:42 ,

bmw x7

Histora e veturës

129 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Korr 20:12 ,

Suzuki Jimny transporter

Histora e veturës

7 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Korr 12:51 ,

Ndrroj veturen

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 10:45 ,

Shitet dhe bejm ndrrim

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 17:42 ,

Shes T6 maxi extra*** uuuu shittt....

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 21:41 ,

bmw

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 17:16 ,

Shitet Bmw 116

Histora e veturës

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 13:56 ,

Bmw 730 D M_Paket. Full Opsionn

Histora e veturës

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 22:43 ,

Bmw

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 13:22 ,

Bmw X5. 35d X-Drive 2012 "i doganuar"

Histora e veturës

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Jan 12:45 ,

SHITET BMW X5

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 09:08 ,

BMW 118i

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Dhj 14:21 ,

Bmw X6 35d X-Drive 2010 Full Opsionee

Histora e veturës

17 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Dhj 15:39 ,

Bmw X5 35D 2012. 3.0 Dizel

Histora e veturës

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Dhj 00:03 ,

Shitet Bmw Seria 5

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Dhj 20:07 ,

BMW 525 tds

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Nën 17:59 ,

Fellne

Histora e veturës

230 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 16:23 ,

BMW 530d xdriver GT

Histora e veturës

18 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Tet 23:25 ,

U shit

Histora e veturës

15 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Tet 18:04 ,

Golf 4

Histora e veturës

5 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 10:35 ,

BMW E30 M-Tech kupe

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Dardanë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Bmw BMW Bmw 320 Bmw Bmw Bmw BMW Bmw bmw bmw

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione