Pa dogan | Dardanë | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pa dogan,kategori,ose vendndodhje Dardanë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pa dogan Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Dardanë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 06:00 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NE TER KOSOVEN

Histora e veturës

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:59 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Histora e veturës

4 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 22:46 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Korr 22:23 ,

Golf 7 1.6tdi

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Korr 18:41 ,

Seat Altea 2.0 2010 dogan homologim ����

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 23:07 ,

Citroen jumpy

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Korr 11:35 ,

AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
28 Qer 21:41 ,

Touran 2.0 TDI pa dogan

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 15:53 ,

Citroen berlingo

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 16:36 ,

Skuter

1 150 EUR

Viti: 2009
06 Pri 10:01 ,

Opel combo 1.3cdti pa dogan

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 17:41 ,

Vw golf 3

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Jan 19:22 ,

Shitet Daewo boj ndrrim

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 13:39 ,

Mercedes Benz Sprinter 906BA35

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 02:24 ,

Peugeot Pikap Partner 1.6HDi

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Dhj 09:37 ,

Mercedes Sprinter 313 CDI

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Nën 15:59 ,

Shitet golf7

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Tet 12:55 ,

golf 4

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 09:32 ,

golf 4

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 21:41 ,

VW Golf 4

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 17:27 ,

Golf 4 1.4 benzin

Histora e veturës

750 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Tet 18:23 ,

GOLF IV DIESELL 1.9 TDI

Histora e veturës

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Tet 23:34 ,

Shitet golf 7

Histora e veturës

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Tet 15:15 ,

Shitet golf 7

Histora e veturës

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Gush 20:23 ,

Honda 250cc --Ndrrim--

500 EUR

Viti: 1994
10 Korr 16:39 ,

Shitet chrysler

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Qer 17:22 ,

Mercedes Vito

Histora e veturës

3 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 09:25 ,

E gzoft pronari i ri u shit Mercedes Sprinter 2.2

Histora e veturës

3 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
06 Qer 16:05 ,

VW Crafrer 2.0 TDI

Histora e veturës

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 23:22 ,

Kawasaki

2 500 EUR

Viti: 1993
18 Pri 19:50 ,

Citroen Jumper 2.2 dci nga CH

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 07:49 ,

Golf 6

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Dhj 18:57 ,

Golf 4 1.9 i thjesht pa dogan

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 13:46 ,

Audi a6

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Tet 13:14 ,

passat 5500€ dsg

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Sht 21:23 ,

AUTO S BURIMI BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV

Histora e veturës

400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Sht 19:51 ,

Volvo 850

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pa dogan | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Dardanë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione